Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Metal Gear Solid V Ground Zeroes


Anubis1

Recommended Posts

No ono to je celý nějaký divný at to udelas v iso2god nebo v xbox image tak celá hra má 1.6gb.A i když mám interní HD,tak my hra ani nenačte.To už začalo u Thiefa a i když mám DB co požadujou tak se hra nerozjede.Četl jsem že potřebuju novější kernal ale návod jsem nikde nesehnal :-(.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám ten samí problém :( . Zd§raznuji: (mám RGH, Mám nejnovější dash, mám interní HDD.)Stáhnu Metal gear solid, rozbalím přes xbox tools, nahruji na Disc. spustím, nechám nainstalovat, ale po výběru úložiště se mi oběví pouze sedící postava. Žádne menu nic,,,, a nedá se nic dělat... nějaké řešení??? Díky mnohokrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani nevíte, jak jsem rád, že jsem si tu hru stáhnul a neplatil za ni... Koukal jsem jak blázen na detaily, grafiku a tak vůbec... V tu chvíli jsem tak zapomněl trochu i na Splinter Cella, ale jako za 45 minut dohrát hru... to je na pěst, chvilku jsem si myslel, že jsem stáhnul demo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vydrz delsi dobu a menu se objeví. Ja se toho taky lekl ale za nejakou dobu se vzdy objevilo (zatim jsem to hral jen 3x)

Mám ten samí problém :( . Zd§raznuji: (mám RGH, Mám nejnovější dash, mám interní HDD.)Stáhnu Metal gear solid, rozbalím přes xbox tools, nahruji na Disc. spustím, nechám nainstalovat, ale po výběru úložiště se mi oběví pouze sedící postava. Žádne menu nic,,,, a nedá se nic dělat... nějaké řešení??? Díky mnohokrát.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si rikal ze bych to koupil,ale asi se na to vykaslu...Tipuju ze tak za 2-3 mesice se to bude.prodavat tak za stovku :-)

Přesně, jako jsou tam asi tři nebo čtyři vedlejší questy, ale jsou zase na té samé mapě akorát se tam střídá den a noc... ke všemu se instaloval content na HDD... na co ? na 45 minut hraní ? Líbí se mi tam to, že souboj face 2 face je luxusně promakaný, ostatně jako celá hra, ale za jednu misi vypláznout prachy... nevím, třeba udělají další mise jako stahovatelný obsah, aby na tom co nejvíc vydělali... myslím, že na to, jakou si s tou hrou dali práci to v Konami poslali do prodeje o 20 misí dřív :D jediný co chce kromě levelů promakat je ještě střílení... zničit dávkou ze zbraně tlumič se mi moc nezdá a do nepřítele musíte vypálit xxx nábojů, než pojde... detailově a stealth akcí je proti tomu Splinter Cell béčková plošinovka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu