Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Metal Gear Solid V Ground Zeroes


Anubis1

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
Můžete mi poradit co dělám špatně, nakopíruji na interní HDD toto:Hdd1 \ Content \ 0000000000000000 \ 4B4E085C \ 00000001 \ gamedata_na otevřu Xbox 360 Games a hru nevidím. Mám správný DB.

Třeba to, že i když to máš RGH, tak se content instaluje úplně normálně :D zapni hru a dej instalovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mužete mi prosím poradit, jak na tu první misi v tom zajat éčky táboře?

Když to dělám podle instrukcí hry, tak se dostanu do ty části zajateckyho tábora s mřížemi, tam najdu toho kluka, nějak Choca se jmenuje, teď si nejsem jistej:-D, odnesu ho na vybraný prostor na kraji toho celého komplexu a mam se vrátit pro nějakýho kamarada a najednou mi tam skočí asi 4 zajatci a když je odnesu k tomu prvnímu tak mi neskončí žádný další instrukce.

A když jsem se koukal na ytb na gameplay, tak jde do levý části tábora, vyzvedne nějakýho zajatce, co se tam valí u beden, vezme ho, vybere si místo určení odvozu a jde tam a mise je úspěšná a mě tenhle způsob nejde. Jak to tedy má byt?

Doufám, že to z toho jde aspoň trošku pochopit:-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten zajatec se jmenuje Chico :D Toho musíš odnýst na určený místo, tam ho položíš pod skálu a proběhne rozhovor, zavoláš si vrtulník, naložíš ho a pokračuješ dál. Teď musíš najít Paz, btw. je to holka ne kluk :D Ta je vězněná ve sklepení, cestu si najdi na yt, pak jen naložíš tu a mise je splěná. O ty ostatní zajatce se ani starat nemusíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 3 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu