Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Eternal Sonata


:.Dragunov.:

Recommended Posts

RPG hry me nejak moc neberou...Nebavi me porad cist co me kdo rika, nebavi me chodit kilometry pro nejky ukoly, premyslet jestli vymenit tu vec za tu, premyslet jaky atribur zvetsit a jestli vic vyuziju to nebo ono :)

Nejake RPG jsou dobry a u kterych jsem vydrzel ( Pokemon (to neni ani moc RPFG ale i je no) a FF7).

Vcera jsem se celkem nudil...Usedl jsem ve 20:00 k Xboxu a zhral si vse co jsem mel pri ruce...Table Tenis, King Kong, celkem dost GOW po netu, Viva Pinata a par nejakych jinych dem...Byli uz 4:00 rano a nejak se me nechtelo spat...Tak jsem se podival na Marketplace co je za dema...Vse jsem bud hral nebo me nezajimalo...Najednou jsem si vsiml Eternal Sonaty...

Rekl jsem si ze to tedy zkusim...Za 12minut bylo stazene a pripravene ke hrani...

Cekal jsem mozna dost (cetl jsem recenze, videl videa, obrazky...) ale az tak moc opravdu ne :D

Grafika, zvuky, efekty, zpusob souboju, postavy,...Vse 10/10|||

Hra neni nijak narocna coz se me zamlouva...Postavy se stridaji a je velmi dobre udelane ze se nestoji na miste a neklika na utoky ale muzete si behat po bitevnim poli a mlatit protivniky...

I kdyz jsem planoval ze si zitra zajdu koupit Assassins Creed a Call Of Duty 4 tak jsem se rozhodl ze si zajdu koupit Eternal Sonatu...Uz tak uzasna cena 25liber (1000kc) je super|||

Myslim si ze to stoji za vyzkouseni...Ti co nemaji radi RPG tak doporucuji vyzkouset..Mozna vas to zaujme jako me ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu