Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Priroda ve hrách


alesek__

Recommended Posts

zrovna v tom monster hunter je fakt moc pěkná krajinka a hezky udělaný ty vodopády...
hele proč máš v podpisu policejní stát......ty bydlíš ve Rwandě, že s tím máš zkušenosti :?: :mrgreen:

nene to ma souvislost z czechtekem 05 ;) taky me to docela nastvalo ale pak me to preslo ... prece jenom to je uz daaaaavno ... .)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zrovna v tom monster hunter je fakt moc pěkná krajinka a hezky udělaný ty vodopády...
hele proč máš v podpisu policejní stát......ty bydlíš ve Rwandě, že s tím máš zkušenosti :?: :mrgreen:

nene to ma souvislost z czechtekem 05 ;) taky me to docela nastvalo ale pak me to preslo ... prece jenom to je uz daaaaavno ... .)

byl jsem asi ve čtyřiceti zemích a všude se dá mluvit o policejním státě....ale u nás ani náhodou....nevim co byste říkali o takových demokraciích jako jsou Singapur a nebo USA :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zrovna v tom monster hunter je fakt moc pěkná krajinka a hezky udělaný ty vodopády...
hele proč máš v podpisu policejní stát......ty bydlíš ve Rwandě, že s tím máš zkušenosti :?: :mrgreen:

nene to ma souvislost z czechtekem 05 ;) taky me to docela nastvalo ale pak me to preslo ... prece jenom to je uz daaaaavno ... .)

byl jsem asi ve čtyřiceti zemích a všude se dá mluvit o policejním státě....ale u nás ani náhodou....nevim co byste říkali o takových demokraciích jako jsou Singapur a nebo USA :D

tak je mi to jasne ze to je trosku prehnane oznaceni ... ale hodne lidi to v tu dobu dost nastvalo ... a co delas ze ses tak tam dostal ? vis jak clovek jen tak behem sveho zivota nenavstivi 40 zemi ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Evropě 30 objedeš snadno a deset v Asii :D takže to není nic těžkýho.....jsem zaměstnanej....a když někdo řekne, že jsme policejní stát, tak mě akorát nase.e protože podle mě policajti u nás nemaj proti zbatku světa žádný pravomoci.....v Singapuru sem se napil na ulici(je to prej zakázaný...stejně jako žvejkat) a už mě vedli......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu