Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Ps +


lirtim

Otázka

zdravim lidicky,

procital jsem forum a nenasel jsem zadny podobny problem, ale pokud tu je tak se omlouvam za zalozeni noveho tematu ..

muj problem je ten ze jsem uplny novacek co se tyce PS (predtim jsem vlastnil Xbox) ale k veci ..

2 dny z5 jsem si koupil PS4 a narazil jsem na PS+ tak jsem si koupil 3 mesicni member co z je fajn, ale ! kdyz vstoupim do obchodu stale me to nabizi member a nemam moznost vyberu her, v podstae jsem stale na pocatecni strance kde nabizeji member, ale aktivovane to mam apise me to ze me member kovci blabla ale hry nikde proste nemam, jen stale ze si mam koupit, pricemz uz davno member jsem takze nevim co delam spatne, mozna jsem uplne blbej, ale fakt nevim... takze vas prosim o radu, dekuji z pozdravem Roman

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

PS4 nemám, takže nevím, jak tam ten store vypadá, ale můžeš se přihlásit do PS storu přes PC, PS+ hry si "koupit" a pak si je na PS4 z downloadlistu nebo ze storu stáhnout.

https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/en-cz/your-instant-game-collection/cid=STORE-MSF75508-PLUSINSTANTGAME

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

to me prave take uz napadlo a zkousel jsem to, ale nejak nevim proc a stale me to nefunguje :( asi nekde neco delam spatne.

ale kazdopadne i kdyby by to takto fungovalo, i tak bych dal prednost vyresenim meho problemu normalni cestou tak aby vse fungovalo pres PS4 - kazdopadne ti dekuji za radu

nehlede na to ze tu na PC hru kterou zkousim stahnout vidim ze jsem ji dal do kosiku, tak v PS4 ji nemma nikde ... asi jsem fakt blbej :)

Upraveno uživatelem lirtim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

super dekuji moc ted muzu stahovat alespon veci na PS4, jeste jedna otazka, slysel jsem ze by teoreticky nevim ci je to pravda mela ps4 prehrat is hry z ps3 samozrejme ty co stahnu z obchodu, opravdu to tak je ? a jak to funguje pac jsem to zkousel a nejde me stahnout hra na ps3, ale demo na ps4 ano

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Momentálně lze na PS4 hrát jen PS4 hry a vše ostatní je hudba budoucnosti. Přes službu Playstation Now (dříve Gaikai) by měly v budoucnu jít PS3 hry streamovat, ale to je trochu něco jiného. Aktuálně se spekuluje o PS1 a PS2 hrách: http://doupe.zive.cz/clanek/ps4-pry-ceka-podpora-ps1-a-ps2-her-s-nativnim-rozlisenim-1080p#utm_medium=selfpromo&utm_source=doupe&utm_campaign=RSSfeed

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Čaute, nechci zakládat novej topic a nějak jsem moc nenašel nic o tom, jak všichni píšou - us účet, cz účet... vyšlo mi z toho, že na US účet bude asi daleko širší nabídka stáhnutelnýho obsahu, ale určitě to má nějaký ,,ale" .. nějaký podmínky... PS ještě nemám, teprve mi dorazí, ale už zjištuju předem, abych neudělal nějakej kopanec při aktivaci....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Čaute, nechci zakládat novej topic a nějak jsem moc nenašel nic o tom, jak všichni píšou - us účet, cz účet... vyšlo mi z toho, že na US účet bude asi daleko širší nabídka stáhnutelnýho obsahu, ale určitě to má nějaký ,,ale" .. nějaký podmínky... PS ještě nemám, teprve mi dorazí, ale už zjištuju předem, abych neudělal nějakej kopanec při aktivaci....

neboj, kopanec při aktivaci udělat nemůžeš ... ohledně US účtu, ano je tam více aplikací ke stažení ale jsou ti k ničemu když to nedotáhneš do konce, protože jak jsem psal v předchozím tématu, ty aplikace jsou v CZ k ničemu, dokud je ještě nespojíš se službou jako je unlocator ... jediné čeho v podstatě docílíš že si tam budeš schopný nahrát aplikace které nebudeš používat...

ohledně her má PS4 US store uplně to samé, jediný rozdíl bude trochi v cenách, ale než si kupovat hry na účet který "nevlatním" to radši..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Díky Chlapi,

v podstatě nemá smysl nic vymejšlet a normálně to najet na ,,český" účet. Hledal jsem v tom nějakou super výhodu - levnější hry, nebo tak něco.... a když už jsem u toho co se týče online hraní... koupim hru (mam PS+), je k tomu potřeba ještě něco, nebo mam automaticky přístupnej mulťák.. .(fifa, v budoucnu NHL, Battlefield, cod a tak....? )... dlouho jsem měl xbox. Co se týče PS, tak naposled 1 a to ještě snad ani internet nebyl ;).. .tak jsem asi trochu zabržděnej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Na US storu jsou obecně hry o něco levnější a bývají tam výraznější slevy a pokud bys měl v plánu kupovat hry hlavně v digitální formě, tak bych ten US účet zvažoval i přes ty komplikace. Jinak na evropským storu těch slušnejch slev na PS3 a Vity hry bývá poslední dobou taky dost (PS4 slevy nesleduju), tak snad se konečně blízká na lepší časy. PS+ hry jsou ve finále na obou storech skoro stejný. Dřív byl u některých PS3 her potřeba k online hraní i online pass, který byl u bazarových her většinou použitý a člověk si ho musel na storu dokoupit, ale ten už zůstal pouze u Soňáckejch her a na PS4 by to už nemělo být vůbec právě kvůli tomu placeným mulťáku přes PS+.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu