Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Aplikace na "CZ" PS Storu


DeSmond

Otázka

Ahoj,

po delší době se vracím na fórum, jelikož mám takový poměrně hloupý dotaz, na nějž se mi bohužel nepodařilo najít jasnou odpověď. Koupil jsem si PS4. Někde na obrazcích či videích jsem viděl aplikace na PS4 stažitelné normálně z PS Storu (Netflix, Hulu atd.). Bohuže jsem nic takového v PS Storu nenašel (koukal jsem na videa z youtube, kde se ta položka aplikací nachází, jestli jsem to jen nějak nepřehlédl, protože jsem prvních pár minut byl ze systému upřímně řečeno trochu zmatenej, už asi stárnu, ovšem na místě, kde by ve storu měla být položka Apps je leda velký kulový). Samozřejmě první, co mě napadlo je, že na CZ storu je to zablokovaný. Upřímně se mi zdá divný, že bychom si u nás nepustili vůbec žádnou aplikaci (ikdyž zrovna appky typu Netflix a Hulu chápu). Bohužel jsem o tom na netu nic nenašel, takže se ptám, je to na CZ storu opravdu zablokovaný stylem "jebeme vás, dostanete velký prd" nebo mi jen něco uniká? :D

Předem komukoliv děkuji za odpověd na svou hloupou otázku :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Nechci vám kazit iluze, ale za to že CZ nemá aplikaci na Hulu, Netflix a jim podobné nemůže sony ale oficiální nedostupnost služby v ČR... jediné co můžou udělat jen podpora pro Youtube nebo Videa a Music Unlimited (což je právní problém který se řeší v PL,CZ a SK)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu