Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Last of Us complete edition


Panther

Recommended Posts

  • Odpovědi 317
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

vsechny obtiznosti by meli byt dostupne na ps4 od zacatku je to glitch, je zvlastni,ze tomu tak neni u tebe

Pripadne zkus zmenit obtiznost pres chapter select. Nejlepe je projit hru na easy a pak na easy + aby jsi ziskal vsechny upgrady a pak rovnou skocit na survival + a mas platinu. Postup je rychlejsi nez na ps3

edit: dokonce jde i zvolit grounded+ dlc obtiznost

No ja to prave otevreny nemam... Tak ted nevim jestli jit na easy ,pak easy+ a pak tu nejtezsi nebo jet normal + a pak tu nejtezsi pokud se mi otevre...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Začni hru+ na obtížnost, kterou máš odemčenou, dohraj první kapitolu, sejvni, vyskoč do menu, běž na výběr kapitol, vyber znovu tu první kapitolu a pak si budeš moct vybrat jakoukoliv obtížnost a v tý dál normálně pokračovat. Pro odemčení hry+ musíš hru nejdřív dohrát. Pokud dohraješ na easy, tak budeš moct hrát pak jen na easy+, ale tím předchozím postupem si můžeš vybrat klidně rovnou grounded+ a po dohrání dostaneš všechny ostatní obtížnostní trofeje. Takhle to funguje na PS3 a podle headhota je to na PS4 stejný.

Upraveno uživatelem kjuler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja sem hned dal nejtezsi ze zacatku..pulku veci nevim jak se dela hraju poslepu nic mi to neradi :D jak vykreju kdyz nekoho mlatim a on uhne ? :D

ps: da se na lehkou dostat snadno clickerum do zad a tem stalkerum nebo sou taky agresivni a hned vylitnou ?:D

Upraveno uživatelem Deyw
asd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Walking dead jsem rozehral,bohuzel dodnes nedohral.... No pravda je ze kdyz jsem poprve ( na ps3 ) hral Tlou tak na zacatku jak umre Sara tak jsem mel taky na krajicku...Ta scena je skvela a chytne za srdce...Ono celkove vsechny charaktery a situace v tehle hre jsou fenomenalni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hard neni treba vubec chodit, z easy se rovnou chodi survival

(pro platinu easy na dohrani, easy + na vsechny upgrade a pak rovnou pres glitch na survival +)

onefootman nevim,jak jsi na tom s anglictinou,ale mohu ti poslat eng guide na tento glitch

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne tak, ty trofeje jsou tak blbe delane,ze by to clovek musel hrat snad 5x. Tady se jen obchazi,ze clovek nemusi hrat hrat hard,survival a pak znova survival+. Proste jde z easy+ na nejtezsi obtiznost ve hre. Kdyz vezmu,ze vetsina z nas uz tu hru hrala na ps3 a hrat ji nekolikrat na ps4 znova. A pritom tam neni nejaky bonusovy konec ci tak. Tohle bohuzel neni silent hill nebo star ocean s nekolika ruznymi konci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak rada od Kjulera funguje...Diky...jeste se zeptam platina je za obtiznost Znicující?

A jeste , v seznamu trofejí jsou 2 kterym nerozumim - 1) complete hunter journey 2) complete firefly journey ...Netusim co to je,jinak jsem koukal ze je tam jeste skryta trofej....

Upraveno uživatelem onefootman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jeste , v seznamu trofejí jsou 2 kterym nerozumim - 1) complete hunter journey 2) complete firefly journey ...Netusim co to je,jinak jsem koukal ze je tam jeste skryta trofej....

Musíš dohrát MP za obě frakce.

Platina je za survival+, což je tuším přeloženo jako přeživší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem asi udelal neco blbe...hraju new game + a obtiznost prezivsi,ted jsem sebral batoh , ale svoji vybavu nemam...jen tu devitku...tak nevim...pritom filmecky jsou otevreny a odmeny ( batohy,tricka) taky....nedostanu to pozdejc? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem asi udelal neco blbe...hraju new game + a obtiznost prezivsi,ted jsem sebral batoh , ale svoji vybavu nemam...jen tu devitku...tak nevim...pritom filmecky jsou otevreny a odmeny ( batohy,tricka) taky....nedostanu to pozdejc? :-)

Pokud si to dobře pamatuju, tak se přenáší jen upgrady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu