Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Last of Us complete edition


Panther

Recommended Posts

  • Odpovědi 317
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ani ne je tam spoustu pruseru,na ktery ti nepomuzou ani guidy,treba tech 37 konverzaci byl pro me vetsi horor nez vsechny obtiznosti,tyden sem hledal co mi chybelo az sem zjistil ze na universite jsou dve loga svetlonosu,demence :D do platiny mi chybi uz jenom Hunters Journey,dikybohu . . . Jinak jako mas pravdu ze sou horsi treba Injustice trophy sou totalni hardcore :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mi povídej, všechny komiksy dokumenty a známky mám ale ty ♥♥♥♥ konverzace se mi taky ještě nepovedly a to jsem šel pode guidu a nic. Ten znak světlonošů na univerzitě jsem našel a ty říkáš o dvou, vím že jsou z obou stran , to musím mít konverzaci u obou? Jinak teď to hraju na nejtěžší obtížnost a celkem peklo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevie niekto poradit,chvilu po tom,ako som zacal hrat len s Ellie sme isli do opusteneho mestecka,kde bol na ulici trezor...Ked okolo neho prejdem,cervenym mi vypise ze potrebujem kombinaciu,neskor sa v pribehu tam vratim,ci kombinacia je niekde v mestecku a musim ju najst...???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.playstationtrophies.org/game/the-last-of-us-remastered/guide/#

A asi by měl někdo přejmenovat název tématu. Hra se jmenuje TLOU Remastered a vzhledem k aktuální DLC politice Naughty Dogu to nebude "Complete edition" ani omylem

No, oni ty mapy dávají aspoň zdarma(ty dvě nové), takže zatím bych tohle neříkal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak zadarmo je dávají jen proto, aby odčinili problémy s matchmakingem, jinak měly být normálně za prachy. A nejvíc mě dojalo, že týden po vydání PS4 verze začali chrlit nové DLC čepice, které nejsou na disku a ani se už na ně nevztahuje season pass.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na normalnej/strednej kedze je toto moja prva konzola a pri tejto hre sa ucim to cele vobec ovladat...
Neměj strach do toho se časem dostaneš a příjde ti to vše automatický. Jestli budeš hrát i na nejtěžší+ tak tam se naučíš jak postupovat i když tě párkát zabijou...to k tomu patří:-) Držím každopádně palce. Já teď už dohrávám mulťák , chybí mi poslední dvě trofeje : dohrát 12 týdnů přežití za světlonoše a bandyty...xrovna jsem v 9 týden za bandyty. JInak je to opravdu boží hra.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu