Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Last of Us complete edition


Panther

Recommended Posts

  • Odpovědi 317
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

V mulťáku plníš mise buď za světlonoše nebo bandyty. Ale je to v podstatě stejný, Jedna hra je jako jeden a musíš se svou populací klanu přežít 12 týdnů aby jsi dokončil trofej. Jen si člověk musí dávat pozor na určité dny, kdy máš ohrožení populace na 100%, jinak to jdeš od znovu 1 den.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Tak jsem si díky free multiplayer víkendu vyzkoušel MP v TLoU. Nečekal jsem to, ale je to vážně paráda. Nejlepší na tom je ta práce v týmu. Jasně, když hrajete s náhodnýma lidma a chytnete špatnou skupinu, tak je to na nic, ale je také dobré, že nemusíte nutně vyhrát, stačí vždy jen aspoň pokrýt denní potřebu zásob.

Kdyby si někdo chtěl zahrát, tak PSN mám Ddraig-cz. Nejsem v tom nějaký expert, hraju to jen tak pro zábavu a trophies. Když už je to hraní MP na víkend zdarma, tak toho chci pořádně využít. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Zdar

Jak dát té bitch pistoli,chtěla luk jak jí dám luk či pistoli?Je to mise kde poprvé dostanete trhavou bombu a jdete hledat pojízdné auto?Ta bitch chce zbran,ale jak?:roll:Co mám zmáčknout abych jí vybavil..?Chce chodit ozbrojená,ale nevím co mačkat aby ta nakažená bitch chodila semnou ozbrojená?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ha,ha,ha

Hustá tot žena...:blejt:Přesto kdybych chtěl,tak jak?luk už stejně nechci?Jde to vůbec?Jí něco dát...

Jak zapnout zaměřování"zamknutí nepřítele?Psalo ta,že to mohu povolit,ale kde?Nikde nevidím možnost zamknout zaměřeného nepřítele?Kde to je?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ha,ha,ha

Hustá tot žena...:blejt:Přesto kdybych chtěl,tak jak?luk už stejně nechci?Jde to vůbec?Jí něco dát...

Jak zapnout zaměřování"zamknutí nepřítele?Psalo ta,že to mohu povolit,ale kde?Nikde nevidím možnost zamknout zaměřeného nepřítele?Kde to je?

Díky

Doporučuji prodat konzoli a zkusit raději nějaký jiný koníček.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď to dohrávám na Grounded +, ale nepřátelé jsou pořád stejně ♥♥♥♥. :D Ani to není tak těžké. Na absenci poslouchání jsem si zvykl už v Left Behind na Survivor a absence HP baru je taky v pohodě, jelikož mě každý dá na 2 rány, takže jsem buď živý, nebo mrtvý.

Skoro všechno se dá projít na stealth a takhle je to úplně jiný zážitek ze hry. Jen škoda, že ta AI není trochu chytřejší. V jednom levelu jsem uškrtil asi 6 nepřátel za jedním automatem, protože tam pořád dokola chodili. :D A takhle to jde udělat skoro všude.

Jediná nevýhoda je málo surovin. Skoro žádné tam ani nejsou a když jo, je to blbej cukr. Nábojů je vždycky dost, protože se vše jede na stealth.

Teď jsem na začátku Lakeside Resort, takže zítra to asi dohraju. Pak to asi rozjedu na easy, protože mě zajímá ta obtížnost. Už na hard to bylo dost lehké.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď to dohrávám na Grounded +, ale nepřátelé jsou pořád stejně ♥♥♥♥. :D Ani to není tak těžké. Na absenci poslouchání jsem si zvykl už v Left Behind na Survivor a absence HP baru je taky v pohodě, jelikož mě každý dá na 2 rány, takže jsem buď živý, nebo mrtvý.

Skoro všechno se dá projít na stealth a takhle je to úplně jiný zážitek ze hry. Jen škoda, že ta AI není trochu chytřejší. V jednom levelu jsem uškrtil asi 6 nepřátel za jedním automatem, protože tam pořád dokola chodili. :D A takhle to jde udělat skoro všude.

Jediná nevýhoda je málo surovin. Skoro žádné tam ani nejsou a když jo, je to blbej cukr. Nábojů je vždycky dost, protože se vše jede na stealth.

Teď jsem na začátku Lakeside Resort, takže zítra to asi dohraju. Pak to asi rozjedu na easy, protože mě zajímá ta obtížnost. Už na hard to bylo dost lehké.

Jsem TLOU dojel 8x na PS3 a potom jsem to koupil na PS4 a dojel jsem Grounded za 10h, nejtěžší, pro mě, bylo se dostat z té pasáže, jak po tobě jde odstřelovač a taky ta, jak jsi se Samem poté, co spadna ta zeď a oddělí vás. A potom jsem si to pustil na easy, taková pohodička, dostaneš milion ran a běháš dál :D.

Každopádně všem doporučuji si to Grounded dojet, je to fakt něco jinýho, než to dojet na normal, hard a i survivora...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Grounded a Grounded + jsou jedinný trofeje,který jebu ,už bych asi nepřežil procházet hru ještě 2x . . .

To stačí dohrát hru jednou, pak to rozjedeš na New game +, zahraješ si prolog na jakoukoliv obtížnost, pak najedeš do kapitol, zapneš si to znovu, ale na grounded +, které se otevřelo, a tak jedeš celou hru.

Jsem TLOU dojel 8x na PS3 a potom jsem to koupil na PS4 a dojel jsem Grounded za 10h, nejtěžší, pro mě, bylo se dostat z té pasáže, jak po tobě jde odstřelovač a taky ta, jak jsi se Samem poté, co spadna ta zeď a oddělí vás. A potom jsem si to pustil na easy, taková pohodička, dostaneš milion ran a běháš dál :D.

Každopádně všem doporučuji si to Grounded dojet, je to fakt něco jinýho, než to dojet na normal, hard a i survivora...

Jo ten sniper to bylo docela o hubu. Někdy mi dal prostě headshot, někdy jsem to proběhl. Pak jsem se naštval, naházel jsem mu tam 2 smoke bomby a bylo to. :D

Ta pasáž se Samem byla taky jedna z těch těžších. U hunterů ten stealth ještě jde, ale u těch zombie to je nemožný. Pokaždý si mě nějak záhadně všimnou. Trhají hlavou sem a tam a najednou se otočí. Tam jsem prostě zabil ty 2 clickery molotovem a potom jsem ostatní střílel, jak postupně nabíhali. Naštěstí jsem měl dost nábojů do brokovnice a Shortyho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu