Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Vyhodit nebo opravit?


michal.kocourek71

Otázka

Dobrej! Tento problém mně sužuje už delší dobu ale až teď se rozhoduji posunout se o kousek dál! Moje ps3 slim asi začalo stávkovat a to tímto způsobem! Po chvíli co ps3 běží ať už v menu nebo v samotné hře, zobrazí se mi todle http://www.stooorage.com/show/2791/11349333_image.jpg a zamrzne stylem že nejde nijak jinak vypnout než-li vytáhnout napájecí kabel ze zásuvky a poté ještě vyhráno nemám, ovladačem zapnout nejde jakoby nebyl ani s ps3 sparovaný a tlačitkem klasickym power button to taky nejde jen se rozjede, svítí zeleda dioda ale obraz nejede ( ujišťuji vas ze vada hdmi kabelu apod to neni). Zapínám stylem že počkám několik hodin a pak to z nepochopitelných důvodů jede než opět naskočí již zmiňovaná obrazovka a freez! Sere mně to!!!! Díky za rady! poklona 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu