Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

playstation plus


kody333

Recommended Posts

Cau ,

mam takovy problém ,v patek jsem se dival na ucet a oselo mi 180 kc na ps network ,ale ja jsem nic neposilal ,ztrhlo jse mi to samo z ucu a nemam to jako trvaly pikaz v bance ,je mozne ze když jsem to jednou zaplatl ,ze to chodí automticky to se mi nelibi :cry:

Je to automaticky a jde to vypnout primo pres PlayStation a nebo taky pres net

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...
Kde se daji zrusit ty automaticke platby? Nikde jsem to nenasel. Diky

Na https://account.sonyentertainmentnetwork.com/liquid/confirm-sso!input.action.

Account - Wallet - Wallet Settings - Automatically Add Funds to Renew Subscriptions or Pay for Pre-ordered Content /NO/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 months later...
Cau ,

mam takovy problém ,v patek jsem se dival na ucet a oselo mi 180 kc na ps network ,ale ja jsem nic neposilal ,ztrhlo jse mi to samo z ucu a nemam to jako trvaly pikaz v bance ,je mozne ze když jsem to jednou zaplatl ,ze to chodí automticky to se mi nelibi :cry:

To jsou totiž podvodníci a zloději:flexion:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

tak tohle se stalo i me dnes.

Aktivoval jsem si na 14 dni zdarma a rikal jsem si ze to v prosinci zaplatim na 3 mesice nebo rok....protoze PS4 bude az pod stromeckem pro syna....a dnes mi prislo ze si to strhlo 180Kc.

Vyreklamovat to asi nepujde...co?

Vzal bych to na delsi obdobi...

Ale co me yarayi a potreboval bzch radu...

Pri zalozeni uctu jsem musel poslat do penezenky jeste 150Kc.

Ale dnes si to krome platby za PSN+ strhlo i dalsich 150 kc....ale v uctu nevidim 300kc ale jen 120 a to jsem nic nekupoval....?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Tak trochu využiju tohodle topicu k vlastnímu dotazu ohledně PS+.

Chci se zeptat, přemejšlím, že si koupím PS+ na 3 měsíce (na zkoušku). Když si nechám poslat krabicovku z nějakýho eshopu tak mě to vyjde na 450 kč a musím čekat několik dní než mi to příjde. Ale když to koupím přímo přes PSN store tak to mám za 399 Kč a okamžitě. Rád bych teda zkusil ten PSN store, ale mám obavy, aby mi to nestrhlo z karty něco navíc. Nemá s tím někdo zkušenosti? Nebo to radši kupujete přes tu krabicovku? Jdou ty údaje o kartě smazat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bud kartu dej a po nakupu smaz, plus v nastaveni account settings vypni viz vejs doplnovani penez na ucet, a poslendi moznost kup to na netu na obchodu kerej umoznuje poslani kodu pri platbe predem, nekery to tak maj, misto postovnyho to oni rozbalej a mailem ti napisou ten kod a je to :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v psku nebo na webu... v nastaveni ci ve storu je

services, a pak playstation plus (bude jich tam strasne moc tak najdes plusko) a je tam automatic renewal tak to musis vypnout..

to co nastavujes, je jenom jestli strhnout penize pro prodlouzeni (account settings wallet)

edit tak jednoduchej postup je takovejhle:

PS4:

First navigate to your Image (Settings)and press the icn_btnx_color.jpg button.

Navigate to the Image icon, and press the icn_btnx_color.jpg button.

Next go to the [Account Infomation] option and press theicn_btnx_color.jpg button.

Now choose the [services List] option and press the icn_btnx_color.jpg button.

Highlight the selected service you would like to cancel and press the icn_btnx_color.jpg button.

Highlight the line item marked as "Subscription" and press the icn_btnx_color.jpgbutton.

The [Cancel Automatic Renewal] option is highlighted at the bottom of the screen. Press the icn_btnx_color.jpgbutton on your controller to cancel the subscription renewal.

Upraveno uživatelem aaischa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v psku nebo na webu... v nastaveni ci ve storu je

services, a pak playstation plus (bude jich tam strasne moc tak najdes plusko) a je tam automatic renewal tak to musis vypnout..

to co nastavujes, je jenom jestli strhnout penize pro prodlouzeni (account settings wallet)

edit tak jednoduchej postup je takovejhle:

PS4:

First navigate to your Image (Settings)and press the icn_btnx_color.jpg button.

Navigate to the Image icon, and press the icn_btnx_color.jpg button.

Next go to the [Account Infomation] option and press theicn_btnx_color.jpg button.

Now choose the [services List] option and press the icn_btnx_color.jpg button.

Highlight the selected service you would like to cancel and press the icn_btnx_color.jpg button.

Highlight the line item marked as "Subscription" and press the icn_btnx_color.jpgbutton.

The [Cancel Automatic Renewal] option is highlighted at the bottom of the screen. Press the icn_btnx_color.jpgbutton on your controller to cancel the subscription renewal.

Díky jak přijdu domů zkusim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu