Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Stavka učitelů


Bedbord

Recommended Posts

tak se pochlubte kdo dneska (teda kdo chodi do školy nebo je učitel) musel jít do školy a kdo měl dneska volno ?

máte někdo na tuhle stávku učitelů nějakej názor nebo je vám to jedno a jste rádi ře máte volno?

PS: já mám volno :) jupííí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak se pochlubte kdo dneska (teda kdo chodi do školy nebo je učitel) musel jít do školy a kdo měl dneska volno ?

máte někdo na tuhle stávku učitelů nějakej názor nebo je vám to jedno a jste rádi ře máte volno?

PS: já mám volno :) jupííí :)

Stejně jim platy nezvednou :lol: tak nevim co dělaj měli byste do schooly.. j du taky do práce na noc :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Volno maji skoro vsichni :D

Ja si to volno natahl pres pondeli, takze 4 dny :thumbup:

Doufam v komerci skolstvni :D

to já taky :D .. nějak sme psali v pondělí víc testů najednou tak jsem spíš šel na kolo místo do školy :)

EDIT:

to crackhorse: ta stávka není kvůli platům učitelů ale kvůli penězům co dávaj radnice školám .. na topení na elektriku atd .. páč třeba v naší škole se netopí na chodbách aby se ušetřilo ...a co sem slyšel od učitelky tak ty peníze co dostávaj na tyhle ěci tak se od roku 2000 nezvyšovali což mi příjde dost divný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem taky doma......ke stavce ucitelu....mozna to bude mit nejaky vyznam pokud se treba protahne az do tri Kralu myslim ze jden den asi nic nevyresi! kazdopadne zvysit plat jen nekterym ucitelum (na zaklade treba toho co o nich ukaze pruzkum bo nazor nas STUDENTU...) ucitel kterej ma cestinu a ZSV ma vice prace nez ten ktery ma Zemepis a Telocvik! (priklad od nas z gymplu..) ty ucitele jak nam prve povidali museji delat prescasy a zabyvaji se tim dlouho do noci...coz ostatni profese ne...Kolik casu zabere opravovani pisemek? Cteni slohovych praci? atd... a co ten zemepisar? Osobne vim ze si v kabinetu akorat CHLASTA!...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja sem bohuzel musel do skoly :D a nemaj vubec za co stavkovat, ja bych se chtel mit jako ucitel teda aspon jako ten na nasi skole to je porad volno, o prestavkach sou porad nalezli ve zborovne a tam je to samej zakusecek, kaficko, jak rikam na hodiny chodej pozde takze si nemaj na co stezovat a kdyz rikaj ze neco o velkejch prazdninach delaj tak je to stejne akorad vysmech normalne pracujicim lidem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ski: u nás na škole se taky chlastá ... to je normální .. ikdyž by to nemělo bejt tak když má nějakej učitel narozky tak si daj panáčka jednoho dva :) .. horší je když jeden profesor u nás chlastá 10 piv deně ...

U nas je to jinak :D... Ten Zemepisar je strasnej typek :D a ted mel 10 flasek od piva pred kabinetem a jeste jednu flasku jelzina :D a ja to chtel pred telocvikem vyfottit a zrovna vylezl :D a malem jsem dostal pres hubu :D:...srac...:-\ u nas se chlasta a ani narozky nemusi bejt :D... 8) u nas je to vsechno divny ;).. ::blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám volno. Btw náš tělocvikář/učitel zeměpisu má docela hodně práce protože pořád zařizuje samý turnaje a lyžáky, turisťáky a že by měl nějak méně práce? Btw ten náš nehlastá Vycvičená korba :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám volno. Btw náš tělocvikář/učitel zeměpisu má docela hodně práce protože pořád zařizuje samý turnaje a lyžáky, turisťáky a že by měl nějak méně práce? Btw ten náš nehlastá Vycvičená korba :D

ten nas to flaka... :D zajimave ze uci i zemepis :)...namakane taky vypada.. :D a jake hazi xichty...jo joo klasika...btw...u nas uz zadne turnaje ci turistaky skoro nejsou =-O...nevim co se stalo...lyzak jeste je..jednou za rok jen pro sekundu a prvaky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

do skoly jsem nesel :P, ale co se tyce tech platu, tak to zalezi na tom co ten clovek uci....treba ze ucitel telocviku nam rekne ze budeme hrat fotbal... no tak ho hrajeme(ale pri tom nas nic neuci ne?) a tak by si urcite nezaslouzil takovy plat jako ostatni ;)

jj vim ze to neni jen kvuli platum, ale nase skola si nemuze stezovat, mame se dobre, jen ostatni ve tridach nadavaji kdyz maji otlucene zdi ale pritom si za to muzou sami....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mel taky volno a doufam ze jim nic nezvednou aby mohly stavkovat znova :D by to byla bomba:D

tjn :D podporit stavku az do tri Kralu :)... :D to by byla bomba...

a jak jsem rekl...chtelo by to komplexnejsi ty platy... (ne kazdemu stejne ;) ) dela se to taky podle praxe coz je absolutne nevyhovujici si myslim...nase skola se ma celkem bidne (mame nova okna takze bude jeste horsi :( )...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu