Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

2014 FIFA World Cup Brazil


Kinimod84

Recommended Posts

Rowan jestli to někomu dělá problém tak si to ty protože nedokážeš překousnout že ty sis koupil origo a druhý ne a kdybys to měl jako koníčka tak ti to je upřímě jedno jestli někdo kupuje originálky nebo ne takhle to spíš vypadá že se snažíš někomu něco dokazovat nebo se snad někomu vyrovnat nevím a je mi to jedno je to tvoje věc tak jako je věc jiných jestli si koupi origo nebo ne a furt omýláš ty vývojaře s tím už si trapný myslím že kdyby se jim to neoplatilo tak ty hry nevydávaj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A na rovinu, než abych si koupil za rok 10 origo her, to radši vezmu dceru kazdej rok na dovolenou! Jestli ti platí hry rodiče a ty si u toho nepřipadás trapné je tvoje věc, ale věř, ze přijdou důležitější věci než filozofie podpory programátorů her a mít sbírku origo gamesek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

A uz ti ten fotbal jede nebo ne?

Ja si 2 roky kupoval hry a platil Gold,ted mam par mesicu RGH a bohate mi to staci,a programatory her jsem dost podporil za ty roky!Kdo na to ma at si kupuje hry,kdo ne,at stahuje,vzdyt je to fuk,jsme tak mala zeme ze to programatori ani nepoznaji v prijmech!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu