Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

iPhone 5S, udajne z USA


Reiden

Otázka

ahoj,mam moznost poridit iPhone 5S za vyhodnou cenu (11k). Telefon je udajne zakoupeny z USA od AT&T a je odblokovany. Majitel i ochotne poslal IMEI cislo telefonu a podle online IMEI checkeru je s telefonem vse v poradku,dokonce je jeste v zaruce u AT&T. ctel bych se ale pres to zeptat,jestli se takovymto inzeratum da verit,pripadne co mam po prodejci chtit apod. precejenom 11k nenajdete jen tak na ulici :-) predem dekuji za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

no mezi náma,kdo by se tomu v dnešní době divil :D

btw. napsal jsem mu že bych chtěl osobní odběr na místě kde je přístup k wifi abych si mohl vyzkoušet funkce jako gamecenter apod.jak už tu někdo psal (děkuju za radu).....zatím jsem odpověď nedostal,uvidíme jestli mu to jen trvá nebo jestli dostal strach :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Já jsem kdysi taky psal na podobné inzeráty, i když pravdou, že ještě o něco více absurdnější. Vždycky to bylo z okolí Karviné tak jsem si říkal, že nemám co ztratit když tam zajedu. Napsal jsem tam na ferovku, že bydlím kousíček a že bych chtě osobku. Ozval se někdy někdo ? Ne. A těch keců, fotek a preference osobních předání v tom inzeratu bylo... Bylo by to moc pěkné na to aby to byla v dnešním světě pravda. I kdyby to on měl za 1 kč, tak proč by to prodával těžce pod cenou ? Když na takovem aukru se prodává 16GB používané verze od 13k. Jestli to nemáš daleko, a che se ti udělat výlet, tak to zkus, možná budeš mít velké štěstí. A taky pozor na to, že při restore, iPhone chce přihlašovaci udaje a heslo od prvního majtele, mám takový dojem (novinka od iOS 7). Jinak pokud máš osobní zkušenosti s iPhonem tak kopii rozeznáš už jenom podle plynulosti systému atd. Nejlíp se přihlásit do app store a zkusit nějaké hry např. postahovat a vyzkoušet.

A jentak mimochodem, policajti ti moc nepomůžou, podle mě. Pokud budeš mít štěstí a dá ti pravé jméno, tak si ho možná předvolají ale to bude tak všechno, pokud se mu to nenazbíra např. za další podvody. Jestli ti dá falešné informace, tak žádnou kriminálku miami nečekej, že ti to budou zjišťovat podle účtů a ja nevím co všechno :?. Případ odloží, smetou ze stolu a oni maji plno většich připadu.

Upraveno uživatelem Lord1382
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

po tom,co jsem začal mluvit o osobním převzetí prodejce přestal komunikovat :-) čekal jsem až do dneška s nadějí,že byli velikonoce takže se třeba někde válí zlitej jak dělo,ale dnes jsem to vzdal a místo toho jsem od jiného prodejce koupil iPhone 5, 32 GB black za sice slušnou,ale i tak celkem reálnou cenu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu