Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

TV USB STICK v PS3 ?


WasabiCzech

Recommended Posts

Ahoj,chtěl bych se zeptat jestli mi bude v PS3 fungovat moje USBÉČKO které zachytává TV signál,popřípadě jaký program stáhnout.

Proč se ptám?Mám starou CRT televizi na které už nechytám programy normálním COAXIALEM (ten tv kabel) ale musím přes set top box,který zapojím do tv přes scart.A v té televizi je jen jeden scart slot a když si budu chtít zahrát nebo kouknout na telku tak vždycky budu muset zapojit scart s ps3 nebo s tv (no prostě to tak složitě přehazovat).A tak mě napadlo že prostě dám TV flešku do PS3 a nebudu muset přehazovat kabely.

Upraveno uživatelem WasabiCzech
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co tohle ?

http://www.tipa.eu/cz/av-scart-prepinac-manualni/d-83932/?gclid=CPz79cmbib4CFQ7MtAodRHsALQ

Svého času jsme to doma používali(možná že se mi doma ještě někde povaluje), doporučuji přímo tenhle. Měli jsme levnější okolo 100kč ale ten byl špatně stíněnej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu