Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Wii U externí harddisk problém


JimmyPop

Otázka

Dobrý den,

prosím o pomoc či radu. Vlastním externí harddisk Verbatim 1TB USB 3.0 Store 'n' Go a když ho připojím k Wii U, tak se po chvilce sám odpojí a na TV obrazovce se objeví chybová hláška tom, že se nesmí harddisk odpojovat během toho, co je konzole zapnutá. Na internetu jsem si našel, že je to pravděpodobně způsobené tím, že harddisk automatcky zapne jakýsi mód na úsporu energie a Wii U si pak "myslí," že došlo k odpojení harddisku. Obracím se tedy na vás s dotazem, zdali nevíte o nějaké možnosti, jak by se dala to situace vyřešit. Vlastním pouze 8GB variantu Wii U, takže se mi na flash paměť nevejde ani jedna hra. Myslíte, že by tento problém vyřešil USB dual cable? Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 odpověď na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Asi trošku pozdě na odpověď, ale stejně: pokud ten disk nemá napájení trafíčkem, ale jenom přes usb, pak určitě potřebuješ ten USB Y kabel. Ten USB Y kabel řeší nedostatečné napájení z jednoho usbčka, takže v podstatě napájí ze dvou. Pokud ale má tento hdd napájení trafem, ten kabel ti podle mě nepomůže. Pak by to byl spíš problém power managementu toho hardisku, což pochbuju že se dá nějak upravit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu