Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Wolfenstein: The New Order


houba2007

Recommended Posts

  • Odpovědi 120
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ze začátku mi hra přišla strašně jednoduchá, ale čím jsem dále (za jízdou vlakem) , tak to začíná být zábavnější.Neříkám, že to je něco revolučního, ale než vyjde Watch dogs, tak celkem dobrá časová výplň.Určitě je dobré zvolit předposlední obtížnost. No v podstatě video mluví za vše a graficky mi to přijde naprosto stejné, jako toto PS4/XBOX ONE :D http://www.youtube.com/watch?v=q8fDkns1FxE

Upraveno uživatelem triss
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já to udělal podle postupu od xmodu(tím bych chtěl poděkovat ): všechny 4 dvd jsem převedl v iso2god a nahrál do jedné složky,v xboxu mam externí hdd a z noťasu vytažený hdd který mám zapojený v xboxu a ten mi slouží jako interní. Převedenou složku jsem nahral na externí hdd(kde si ukladam všechny hry) a normálně v menu/hry spustil dvd 1. Chce to instalaci a u jsem dal na interní hdd.Hra se nainstaluje a už mužete v pohodě hrát,vypada to velice dobře :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je nešťastný krok, mám třeba gta5 nainstalované komplet 1. i 2. disk a žádný problém nemám a to mám fatko.

Ten kdo má slimáka, kde je to mnohem tišší tak mu to asi nevadí, ale mě ten neustálý kolotoč mechaniky vytáčí.

V poslední době se to začíná hemžit hrami, které nejdou nainstalovat, třeba Minecraft, Terraria, Titanfall (pouze 1dvd, instaluje se povinně jen HD content), tohle není jen o tom, že xbox načítá z mechaniky i z dvd a teď i Wolfenstein, nevím jaký to má smysl, do teď se všechny hry daly nainstalovat, u Minecraftu je potřeba na instalaci pouze pár Mb.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

můžu se prosím zeptat, zda to stojí za to stahovat přes 30 GB dat ? nebo je to doslova časová výplň mezi watch dogs ? já jen, že mám 500 GB harddisk plnej her, tak jestli to za to stojí, nebo zda je názor spíš takový, že to stojí za zkoušku než za full time hraní :D díky !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo to jo ale myslel jsem spíš nějaký postřeh to jsem se díval na youtube a to vím taky že ho musím rozstřílet :) tak už jsem ho udělal ale dal mi zabrat kdyby měl někdo s ním problemy tak na něho mrsknout dva granaty on na chvíli zamrzne a šit do něho co se vleze a pak znova tak samo

Upraveno uživatelem Samopall
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už taky pařím musím říct že je to pěkná řezba něco ve stylu Dooma jen mě štve že to nejde nainstalovat a DVD v mechanice furt běží a na FAT elite je to asi trošku hlučnější než na slimku hlavně když hraju večer a musím ztlumit zvuk je to celkem na prd. To asi vyvojáři nedomysleli ale jinak je to bomba grafika neni jako crysis ale da se to...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolik gb zabere instalace? Mám volné jen 6,2 GB a to asi stačit nebude.. :/

Edit: Tak sem zamáčknul slzu a smáznul instalační soubory od GTA, už to jede jen podle rychlosti instalace to vidím, že si zahraju tak nejdřív o půlnoci...

Upraveno uživatelem Jameson
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu