Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

MostWanted nebo Rivals?


J-REK

Recommended Posts

To jo, UR je bomba, dohrál jsem ho na 100% v ISO a teď mám 73% na UMD :D. Fakt mě baví pořád.

Jen ještě k tomu MW - 2/10 je fakt málo, ona ta hra by tak špatná bejt nemusela, ten tuning bych i překousnul, ale prostě ty cajti... to je k zbl... teda k pláči. A navíc to ovládání. Je to škoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obě dvě hry nestojej za moc. Vyber si lepší závody jako třeba Ridge racer, TOCA, burnout Legends, nebo třeba WRC. Je to na tobě, oboje NFS jsou po velmi krátkém čase stereotipní.

svata pravda burnout je fakt mnohem lepsi nez MW i UR

je ale momentálně se mi zdá ještě lepší toca i když se obča cuká :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obě dvě hry nestojej za moc. Vyber si lepší závody jako třeba Ridge racer, TOCA, burnout Legends, nebo třeba WRC. Je to na tobě, oboje NFS jsou po velmi krátkém čase stereotipní.

svata pravda burnout je fakt mnohem lepsi nez MW i UR

mas pravdu ted docela valim burnouty a ty narazy a výbuchy jsou fakt cool 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak, MW bylo prvni iso ktery sem hral, jo...prvnich 10 zavodu te bavi, jenze po tom je to tech 10 zavodu, na stejnejch tratich a porad dokola.

A jako co tam vyvadej ty policajti to je taky tragedie, cloveku se chce rozmlatit psp kdyz vidi ze se policajt co pred dvema sekundama naboural uz zase drzi vedle tebe s tim, ze ostatni zavodnici ho vetsinou nezajimaj.

Dostal sem se az asi na paty misto v black listu a pak sem tu hru vymenil za Burnout Legends, sou to zavody sice mnohem arkadovejsi ale je to o moooc vetsi zabava. A pokud chces neco realistictejsiho tak TOCA.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no protoze to berte vsichni z pohledu toho ze si stahnete iso .. ale kdybyste si to koupili dejme tomu za 1500 kc a zjistili ze jste vyhodili prachy do kanalu za takovou hovadinu... berte to takhle

edit : jinak sorry vsem tem kteri to maji jako original ale jako recenzent nemuzu mit slitovani ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu