Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

ps4 + ps vita? vyplati se?


Noxion

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Já vitu měl, dokonce dvě a obě jsem prodal... hry na to jsou ku*revsky drahé, displej má strašné rozlišení a využití taky nic moc... jsem velkým příznivcem handheldu, ale toto je prostě propadák... nevím teda, jak je na tom verze SLIM, která by měla mít lepší displej...

každopádně já raděj hraju hry na iPhonu 5s, který má sice daleko menší displej, ale za to má daleko lepší rozlišení...

Nedokážu si na vitě představit remote play, protože hry na tom musí vypadat katastrofálně... toť můj názor :)

Ovšem jakmile si PS4 pořídím, půjčím si vitu od kamaráda (tu vitu má odemě :D ) a nějaký ten remote play vyzkouším :) Ovšem jen za předpokladu, že si nemusí člověk koupit hru na PS4 i na VITU, to už by byl masakr :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Remote play je jenom streamování na psv a hraje se to dobře. A ty hry jsou taky dobré. Třeba teď hraji god of war collection a je to super.

Ceny zase nejsou vysoké, za GoW I a II jsem dal 700Kč (krabicovka) nebo koupil asassins creed za 200Kč na psn, walking dead komplet 1 serie za 180Kč ...

Hraní mezi vitou a ip se nedá srovnat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu