Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Destiny of Spirits


kingcz

Recommended Posts

Čus,

od včerejška jsem to začal hrát, sice ještě v pár věcech tápu, ale jinak je to celkem dobré. Když tak si mě přidej do friend listu (ID: Minako_Tsunami) Můžeme si navzájem summonit potvory jestli jsem to dobře pochopil :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Tak mam pocit že od posledního updatu je to ještě pomalejší to načítání mezi každým obrazem.

Jinak za ten novej event z drakama jsou celkem pěkné odměny :)

edit: ještě dodávám, pokud to někdo hraje : "All users registered to Destiny of Spirits by July 3 (Thursday) 00:59 UTC will be given a special Super Rare spirit, "Wizard". viz. http://destinyofspirits.wikia.com/wiki/The_Dragonslayers

Upraveno uživatelem Anubis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Tak event se pomalu blíží ke konci, co na něj říkáte? :) Mě se včera konečně podařilo porazit třetího bosse na lvl 50, takže už je mam všechny připravený v poště a teď jenom levelit :o)

Ale ta včerejší Miyokutsu to byl děsběs...sv*ně první kategorie :D Musim je ale pochválit že za odměnu při poražení bosse dávali ty modrý pointy na mergovaní měl jsem jich docela akutní nedostatek.

Mimochodem mohl by mi někdo vysvětlit ten Hunting ? Zkoušel jsem to dnes cestou do práce ale ty km uražený vzdálenosti mi tam nechtějí nabíhat. Přitom jsem to měl zapnutý celou cestu na palubce....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tos asi nezazil event Ancient Egypt, Meretseger s temer 80% full counter-attack.

Co se tyce Hunt funkce, tos delal spatne, nezobrazi se ti vzdalenost v realtimu jak rikas, ale funguje takhle priklad: jsi doma pustis Hunt, urazena vzdalenost je 0km, pak se musis vracet zpet do world map, az jsi v praci, zase Hunt pusti a teprve ted se ti pocita ta celkova urazena vzdalenost z domova do prace (min. vyzadovana vzdalenost je 1km, aby Hunt fungoval). Az jsi doma, zase Hunt pustis a tim muzes tak lovit 2x denne. Ja treba mam z domova do prace 6km, tj 4 spirity na den, 2 tam, 2 doma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo ten event jsem akorát chytnul na poslední dva dny když jsem začínal, takže jsem neměl moc šancí se dostat na vyšší level a navíc jsem ani pořádně nevěděl o co jde ;-)

Jinak díky za tip s tim huntem. Dneska jsem to zkoušel tak se zadařil jeden R. Zajímalo by mě jestli čim větší vzdálenost mi tam naskočí, tim větší šanci budu mít na R a SR ?? Našel jsem akorát tabulku na wiki a tam bylo, že čim větší vzdálenost tim víc spiritů. Mimochodem je vůbec šance u nás na nějaký unikátní spirity který jdou získat pouze huntem ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tim vetsi vzdalenost tim lip, ale nemusi, treba jednou se mi podarilo ulovit SR a R jen za 6km, jinak jen C a UC. Bohuzel zadny specificky unikatni u nas neni, my to mame spolecne se sousednimi staty jako slovanske spirity. Hunt-only v Evrope jsou Guivre, Njord, Tyr, Apollo, Athena, Aphrodite a mozna dalsi. Unikatni je tzv. Local Hunt neboli casove limitovany spirit, treba ted je zrovna mozny ziskat SR Ouranos, ale musis byt v Koline u Gamescomu, jakmile je po Gamescomu uz se neobjevi, takove jsou extremni rarity.

PS: Novy event zacina po stredecnim udrzbe od 3h rana do 10h na ctvrtek. Pro vice info jdi na Twitter Destiny of Spirits, to bude zase makacka :D

Upraveno uživatelem kingcz
zzzz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo ten vypadá docela drsně. Už mě s tim začínají docela točit, to je pořád samej event a já ani nestíhám summonovat a mergovat spirity natož abych osvobozoval další zóny :D sotva stíhám vyplácat raid pointy ..... Člověk aby u toho seděl celý den :D Naštěstí tenhle event bude trvat až do 10.září. Jsem zvědavý jaký staty budou mít spirity za odměnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne jde hlavne o odmeny, hlavne Jokery, navic max bych dal tak do 50.lvl. Info o novem eventu uz jsou na twitteru. 7 dni 7 bossu, az dosahnem urciteho lvl u 7( u Dragons Sumit to bylo 10.lvl) tak se odemkne final boss. Jinak nahodou nepotrebujes nake spirity na levelovani a level break?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady mam seznam na trade http://destinyofspirits.wikia.com/wiki/Thread:86870#30 . Ještě mam v poště JoWood a Dark ale zatim si je šetřim :) Zatim schovávám každý R a SR ale je mi jasný že některý R jsou k ničemu a mohl bych je použít na levelování....bohužel nevim který :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podivej se na staty Cronus, Heracles, Cuhulin, Abzu, Leviathan a Ladon (SR), Cernunnos a Ogma jsou dobre Wood R s bonusovymi pointy. Water element je nejhur, proste lepsi spirity se u nas tezko najdou, takze doporucuji nechat si Leviathan. Ja mam Genie a ji nepotrebuji, takze klidne ti ji dam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm tak dnes mi poprvé dorazila jako boss Nemesis. Docela drsný lvl1 a 30k hp ... Naštěstí nemá velký dmg... okolo 80 na ránu a je v combatu sama bez okolních spiritů :) Během boje si nahazuje štít který jí sníží dmg taken o 50%

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak musim říct, že event se u mě zatim vyvíjí docela dobře. Hlavně jsem spokojen jak často se objevuje Nemesis, u toho dračího eventu jsem viděl Bahamuta tak jednou za den ..... takže jsem ho získal jenom jednou :( Jinak odměny to už je kapitola sama o sobě, zatim se mi jako nejužitečnější jeví Nemesis samozřejmě a potom Urd jako dobrá alternativa místo LotD díky její aktvní schopnosti, samozřejmě na LotD nemá ale zase je jednodušší a levnější jí získat a vymaxovat. Jo a ještě Vairocana má docela dobrý parametry, ty ostatní mi přijdou jako trochu lepší průměr. Na druhou stranu mají všechny pěkný design ;-) a vzhledem k tomu jak dlouho bude trvat event tak si myslim že bude i jednoduchý je všechny získat a pomalu si je vymaxovat...

Jediný čeho mam akutní nedostatek jsou summoning stone :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prave Nemesis nemam rad, kazdy boj s ni je dlouhy a nudny. Ja mam LoTD ale ji v eventu. Spirity z eventu jsou docela vyzadane, krome Skuld - bida stav :(

Co se tyce stonu, tak mam pro tebe tip: snaz se dostat se do finalnich boju s zone boss nebo area boss, zone boss jsou lepsi. Tim vic tech finalnich boju tim lip a ber na vedomi at jsou bossove z ruznych elementu. Nez budes s nima bojovat, uloz si save do PS+, mimochodem odskrtni moznost auto-upload tehle hry. Pak muzes bojovat s bossy kolik muzes. Potom staci stahnout ten save z PS+ a muzes zase farmovat, samozrejmne musis pockat nez se spirity uzdravi.

Upraveno uživatelem kingcz
zzz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 months later...

Tak po delší době zase ahoj :)

Hrajete ještě někdo DoS? Musim říct že nový update nic moc, pořád se nemůžu dostat na ten nový kontinent - Mu. Nevíte někdo jestli jsou tam nějaký speciální podmínky? Jako osvobozený všechny zóny atp..?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

MU je nalevo od jižní ameriky, to poznáš až se tam dostanes, Verdanti bude mít proslov, jako u eventů... Připrav se že "obyč" bitvy jsou proti 60+ level spirits. Potom se připrav na dual boss bitvy, ať už dva bossy postupně, nebo i dva naráz. Osobně do MU lezu jednou denně, pač své nejlepší spirity (ukko 65, urd 50, nuwa, nemesis, zilant, atd) tam oddělám během chvíle. Jinak co se současného stavu týče, k nezaplacení mi přijde x2 rychlost u bitev, hezky to odsýpá. Taktéž současný event Snowball Wars je vzhledem k mým earth max spirits docela snadný, snad jen Yuki Onna se svým damage -160% umí docela zazlobit. Kdo hrajete, vytrvejte, další event Reincarnation bude v březnu, plus zdarma orby, JoL, a destiny a summon orbs (slaví se 1mega stažení). S tím spojený je taky nový kontinent Atlantis, takže Destiny Of Spirits rulezz :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Sakryš tak ve čtvrtek celkem nemilá zpráva :( Jediná hra kterou jsem poslední dobou na PSV hrál a oni jí zruší. Přitom ten poslední event co teď běží je docela dobrej, každopádně teď už ani nemá cenu to hrát .... :'(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu