Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

ps4 zobrazení.....


nyky1

Recommended Posts

zdravím všechny potreboval bych od vas nazor eventualne radu....

koupil sem si ps4 zapojil do TV Samsung (sedmickova řada) naskocilo to normálně potom sem ji vypnul a druhy den sem ji chtel zapnout ale nenaskocil obraz projel sem vsech 5 vstupu u tv a nic tak sem ps4 zapojil do jine tv a tam zase o.k tak sem ji prinesl dom zapojil zase do me tv a naskocil obraz v domnění ze uz je to o.k ale druhy den opět nenaskocil obraz :( nevite nekdo v cem je problém ...... jo a jinak na me TV funguji veškeré jine přístroje...jenom ta ps4 ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je divné. Napadá mě jen to nastavení HDCP, jestli je vypnuté, nebo zapnuté. Když to nezapneš, tak to zkus zase zapojit jinde a podívat se na to nastavení. Buď vypnout, nebo zapnout, ale řekl bych že vypnout. A taky jaký používáš HDMI kábel? Svůj, nebo ten co byl u konzole? Byly tam nějaké problémy, tak to může být taky tím. Myslím, že právě Samsungy měli ty problémy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky za nazor :)

je to v riti nerozumím tomu vcera vecer nenaskocil obraz dnesja rano sem ji vypojil od netu a zesilovače a zase naskocil obraz fakt uz tomu nerozumím :( co myslíš je neco spatne v Tv nebo v ps4 nebude nejlepsi ji vyměnit za nový kus .....co myslite ? díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No těžko říct. Já bych se podíval na netu je tam toho víc ohledně problému Samsungu a PS4, ale vše anglicky, čemuž já až tak nerozumím. Ale tady někde myslím bylo přímo vlakno o Samsungu a PS4, ale nenašel jsem to. Zkus to nastavení a ten HDMI kabel s tím byl myslím problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě tohle taky občas dělá a to mám ani né rok starou TV Panasonic:( Ale nevím, jestli je to náhoda, ale dost často se mi stává, že obraz nenaběhne, když konzoli zapínám ovladačem. Pokud ji zapnu na samotné konzoli, obraz zatím naběhl vždy. Ale tak jednou za hodinu obraz vypadne a během dvou vteřin zase naskočí.

Taky nevím, čím to může být

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cim je hdmi tlustrjsi tim je lepe odstinen.... a na 1000% bych nekupoval hdmi 3m a uz vubec ne 5m atd. Kvalita se snizuje. Jasny ten kdo ma 42" tv a cumi na ni ze 4m nic nepozna ja mam napriklad 60"tv a cumim na ni ze2.5m a to uz jde poznat....proto HDMI ne podle ceny (ja ti taky dokazu prodat hdmi za 500,- a nakupku budu mit na ebay za 90,- ) ale hledejte dle kvality tloustky a co mozno nejkratsi....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cim je hdmi tlustrjsi tim je lepe odstinen.... a na 1000% bych nekupoval hdmi 3m a uz vubec ne 5m atd. Kvalita se snizuje. Jasny ten kdo ma 42" tv a cumi na ni ze 4m nic nepozna ja mam napriklad 60"tv a cumim na ni ze2.5m a to uz jde poznat....proto HDMI ne podle ceny (ja ti taky dokazu prodat hdmi za 500,- a nakupku budu mit na ebay za 90,- ) ale hledejte dle kvality tloustky a co mozno nejkratsi....

Nebuďte blbci hoši.. a nenaleťte marktingu.. : http://www.hdmag.cz/bleskovka/predrazene-hdmi-kabely-a-proc-je-nekupovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu