Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

EA Sport UFC


Jordanky

Recommended Posts

Zdravím, tak už někdo taky hrajete demo? Grafika vypadá skvěle, to musím přiznat, a celkově se to hraje slušně i když hodně podobně jako předchozí díl na PS3. Co mě ale zaráží je 30fps. Vím, každej si řekne, že nepoznám rozdíl oproti 60fps atd. Ale já ten rozdíl prostě vidím. Když jsem hrával fight night round 4, bylo to krásně hladký všechno, žádný škuby, prostě nic. Ale od Fight Night Champion, který už běžel 30fps se mi to hraje hůř. Doufal jsem, že se to zlepší když už je to ten "next gen", ale i tady je těch 30fps pro mě jaksi málo. Prostě to není tak hladký, nevím ani moc jak to popsat, je to spíš pocit asi, ale prostě ta hra nepůsobí hladce :(. Je to divný, na netu mi ty videa přijdou naprosto hladký, ale to asi budou nějakou tou kompresí možná. Ale stejně nechápu, jak to nikomu nevadí, a PS4 určitě rozbitou nemám všechny ostatní hry jsou v cajku :/. Ono se to asi dá přežít,vyloženě se to neseká, jen to není tak příjemně hladký jak ten zmiňovanej FNR4. Chjo. Snad nhl 15 pojede 60fps. Sice mi v žádný hře nejde o grafiku, ale o plynulost teda sakra jo. :/ Jaké máte názory? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

caudy...hele me se zdalo, kdyz sem tio hral prvne ze to de nejak nah*vno...proste obcas zasek a skuby taky zpomaleny...pak sem zjistil, ze porad nahravam zaznam a uz to de vpoho...no zabrzdeny nevim 30fps je malo to je jasny, ale zkousnu to u tyhle hry jo...

jinak ovlada se to pekne jenom moc nerozumim tem kombinacim uderu je jich moc...a hlavne ty paky nechapu..trenink sem si udelal a tam to slo..jenze pak ve hre to nefunguje nebo ja nevim..hra je to skvela...to byl vlastne duvod koupe PS4ky a samozrejme NHL...tesim se na plnou hru az budu moc hrat za oblibeny zapasniky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čao, díky za odpověď. No jako asi se na těch 30 snímků dá zvyknout no. Spíš mě to mrzí. Těch kombinací je vážně mnoho. Nedovedu si představit, že bych při nějakým zápase dělal vyloženě to co chci, vždy udělám něco, co jsem ani nezamýšlel :D. Jinak to jako hra nění vůbec špatná, bere si to dobrý z předchozích a ta grafika je občas vážně úchvatná. Ještě furt váhám jestli plnou koupit nebo ne, uvidím až odehraju víc hodin. Jinak na NHL se teda těším taky maximálně. Doufám ale, že tam to bude těch 60fps, ptž u takových her jako je fifa nebo nhl, těch 60 je nutnost :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele to je bohužel asi tutový, že plná nebude 60fps. :( .Mluvil jsem o nhl 15, že snad bude 60fps. Jinak oni pořád nedokážou kombinaci motion blur + 60fps. To bylo už u předešlé generace s Fight Night Champion. Říkali furt, buď 60 fps bez motion blur nebo 30 fps s motion blur. A prej se dohodli, že motion blur má na grafice lví podíl a tak raději omezí fps. Teď je to nemlich totéž. Zase tvrděj buď motion blur nebo 60fps a jelikož je prý motion blur moc důležitej, tak to zas omezej na těch snímcích. Opravdu super. člověk by čekal, že s tím next genem alespoň zpočátku tyhle věci nebudou muset řešit, ale ono jo. :/ . Ach jo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to hrál včera chvilku a je to celkem dost krvavý :-D jestli doopravdy se tam takhle řežou tak to je síla... Jinak grafika pěkná...ovládání mi teda moc nešlo je tam celkem dost úderu chtělo by to asi více tréninku chvilkama jsem nevěděl co mačkat dřív hlavně když mě povalil na zem :-) ale tak na odreagování dobrý:-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

taky me to s*re a o co vic me sere je ze nekdo buguje sub a porad to macka a clovek nemuze nic udelat - myslim v online hre...proste demence a nebo ty co to bugujou a porad mackaj kostku a kopou pred sebe a clovek nema sanci nic udelat...jinak kdo hrajete pridejte si me psn: deywicek

potrebuju trofej abych dal na drzku nekomu z friend listu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu