Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Forza Horizon


tofi

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Čavec

Existuje nějaký český uskupení (tím nemyslím pouze klub) kterej jezdí stále aktivně, podniká road tripy a je plnej nadšenců pro free roam? vůbec nemám s kým jezdit :))

Tak se přihlas k nám klub czsk je tam spousta členů a tak 50-100 je aktivních. Jináč můžem dát spolu (jestli budeš stačit :cheesygrin: ) . snehulak666

Jinak nechápu jak někdo nemá s kým jezdit , já se prostě přihlásím do nějakýho road tripu a jedu, když si dobrej hned se s někým seznámíš a čechů je tam kupa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Zdarte, vzhledem k tomu, že jsem horizonu věnoval strašnou kupu času , propracoval jsem se mezi nejlepší jak v onlinu tak v rivalech jsem v 1% povětšinou do 100 místa tak kdyby nás bylo víc a chěli jste založit nějaký klub ryze český(a samozřejmě slovenský) kde by se pravidelně jezdilo tak bych se s Váma podělil o tuningy zkušenosti prostě o všechno co jsem za ty stovky a stovky hodin pochytil. Dělám si sám auta , není problém prakticky z jakéhokoliv udělat online drtiče atd... Zatím jsem svoje nastavení aut a setupy nesharoval jenom něco abych se presvědčil, že jsem konkurence schopný. Takže se klidně přihlašte a uděláme pořádný klub nebo oživíme ten czsk. Jde o to ale jezdit pravidelně 1x týdně to nemá celkem cenu to se nikam nedostanete.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 5 months later...
  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu