Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Forza Horizon


tofi

Recommended Posts

To já měl forzu 5 v češtině už někdy v lednu :) zatím od 3ky byla vždy s CZ, tak snad i tentokrát ;)

FM4 na X360 mi taky bezela cesky, ale ta FM5 mi od zacatku bezi pouze v anglictine, myslel jsem ze je to tim ze na X1 neni Cczech region, ktery tam pribyl updtem v srpnu, tak jsem to pak prelnul ale porad to mam anglicky, neumi mi nekdo poradit jak to muzu zmeni na cestinu tu Forzu5 ? Zkousel jsem dnes zalozit novy Xbox CZ ucet a spustit F5 a porad je to jen v anglictine

Upraveno uživatelem tofi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak me ta hra pekne zamotala hlavu...Chtel jsem kupovat Aliena,a ted mam dilema :D ale asi to Horizon vyhraje...Poradte kdo uz mate predobjednano,kde maj nej cenu,prip. nejaky zajimavy bonusy...Jinak za me obrovskej palec nahoru,je to opravdu cistokrevna zabava...Nevim proc,ale hodne mi to pripomina jednu hru na stary generaci ( nevzpomenu si ted na nazev) odehravalo se to na ostrove a mohli jste si i kupovat domy (vcetne vybaveni),zakladat kluby,tunit auta atd...Genialni myslenka ,ale promrhanej potencial....vzpomene nekdo?....

rootan : Zkus Abe oddysee new and tasty- co dodat ,krasny retro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu