Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Forza Horizon


tofi

Recommended Posts

No tak jako uplně první hru co jsem si zahrál na XO byl Horizon 2 a od té doby co jsem jí spustil jsem nezavřel pusu no a ty vybrace a ta grafika a ten déšt oo muj bože.. A nejvíc co mě překvapilo je že se auto dá nastavovat délka převodů atd.. to v prvním díle nebylo a protože jsem šílenec do Driftů tak jsem byl zklaman. Jinak doufám že taky někdo jezdí drifty a taky doufám že všichni nepřejdou na Horizon 2 a já budu v 5 osamocen na okruhu :D To vše příde až xbox dorazí ze servisu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze klub jsem vytvoril..nazev : Console-forum club,tag: CFNC ,vstup je zatim volny..Logo uz jsem taky udelal a melo by byt ke stazeni...Takze kdo budete mit chut tak se pridejte.Jinak kluby se vam otevrou az po tom co odjedete zavod proti vlaku a nasledne road trip do cile,pak vam hra sama nabidne moznost join club...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já si pořídil digitální edici. Přeci jen gamesy neprodávám, nechávám si je, ale hlavně mě jde o pohodlí, nebaví mě žonglovat s nosiči, když si chci zahrát jinou hru.

Ovšem nevýhoda je, že FH2 si opravdu pustím až dnes, včera mě to ještě nešlo :?

Každopádně díky FH2 dnes půjdu spát až vlastně zítra :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze klub jsem vytvoril..nazev : Console-forum club,tag: CFNC ,vstup je zatim volny..Logo uz jsem taky udelal a melo by byt ke stazeni...Takze kdo budete mit chut tak se pridejte.Jinak kluby se vam otevrou az po tom co odjedete zavod proti vlaku a nasledne road trip do cile,pak vam hra sama nabidne moznost join club...

Přidám se někdy během víkendu, nejspíš zítra večer. Má to nějaké výhody, být v klubu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dikec za dnesni jizdu...navrhoval bych aby jsme se schazeli ve free roamu na rozjezdeni a pak teprve road trip...dneska jsme postoupili na tier 2,za tier 3 je pro kazdyho 400tis.tak jsem zvedavej co bude treba na 8 atd...spis co za ty prachy budeme kupovat :D

Jinak jeste,co ta komunikace? Mohli by jsme se lepe domluvit co jezdit za tridy a lokace,preci jen kazdemu vyhovuje neco jineho...Pokud mate trosku normalni pripojeni tak muzeme pouzit skype,protoze party evidente nefunguje...

Setik,Skolni.flakac - snad uz se to brzo vyresi a taky se pripojite...

Upraveno uživatelem onefootman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dikec za dnesni jizdu...navrhoval bych aby jsme se schazeli ve free roamu na rozjezdeni a pak teprve road trip...dneska jsme postoupili na tier 2,za tier 3 je pro kazdyho 400tis.tak jsem zvedavej co bude treba na 8 atd...spis co za ty prachy budeme kupovat :D

Jinak jeste,co ta komunikace? Mohli by jsme se lepe domluvit co jezdit za tridy a lokace,preci jen kazdemu vyhovuje neco jineho...Pokud mate trosku normalni pripojeni tak muzeme pouzit skype,protoze party evidente nefunguje...

Setik,Skolni.flakac - snad uz se to brzo vyresi a taky se pripojite...

hned jak příjde výplata, tak to tedy koupím no, když to je taková pecka :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu