Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Forza Horizon


tofi

Recommended Posts

No v Horizonu jednicce sli vyzvednout i drive, nez ti to ukazala mapa a nebo bych mozna kecal, nejsem si jistej. Kazdopadne tam asi neni nic tak zazracneho, co bych nutne potreboval :D jinak jsem koukal na forzamotosport.net a mam tam pripraveny reward do Forzy 5 a Forzy Horizon 2 ve vyssi 600 000 kreditu :D coz se bude hodit na zacatek do Horizonu 2 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No v Horizonu jednicce sli vyzvednout i drive, nez ti to ukazala mapa a nebo bych mozna kecal, nejsem si jistej. Kazdopadne tam asi neni nic tak zazracneho, co bych nutne potreboval :D jinak jsem koukal na forzamotosport.net a mam tam pripraveny reward do Forzy 5 a Forzy Horizon 2 ve vyssi 600 000 kreditu :D coz se bude hodit na zacatek do Horizonu 2 :D

No popravde me osobne tam nic neoslovilo...myslim v tech stodolach...Jinak az budes mit konzoli zpet,stahni si do xka Forza hub aplikaci,jsou tam novinky,odmeny atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uvidim ...ja tomu dam urcite sanci...sam jsem zvedavej co me bude bavit vic...ale to odbocujem...Jinak klub jsem otevrel,je tam free vstup,na konci tydne ho asi uzavru a bude se prijimat jen na pozvanky atd...jinak nove info bude vzdy pod zalozkou klubu a stare budu pravdepodobne mazat at tam nejsou NEaktualni veci...zkuste se jeste prosim nekdo podivat zda je ke stazeni to logo CF...snad jsem to udelal spravne...jinak bych byl celkem rad kdyz uz jezdime za klub any jsme to logo meli v multaku vsichni na autech,aby jsme se jako klub proste i vizualne prezentovali alespon tym logem....

Edit : jinak to logo - pokud by ho nekdo dokazal udelat vizualne lepe,nejsem proti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to mozna udelal spatne ja...Za to se teda omlouvam...Zitra to dam hned do poradku...

Edit : Logo je nahrany na serverech a pripraveny ke stazeni...Staci dat vyhledat : Console forum

Upraveno uživatelem onefootman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čaute tak dneska jsem si taky koupil Forzu horizon 2 a musim říct že se fakt povedla jen mam problém když si chci dat fotky z te forzy na net abych si je pak mohl stahnout do kompu tak se mi ukaže tata hlaška že je to nake blokovane poradite mi? This feature is blocked per your Xbox live parental control settings.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu