Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Forza Horizon


tofi

Recommended Posts

trošku v tom plavu a nevím co k čemu je..

k čemu jsou ty car meety?

jestli muzu treba vsechny sampionaty odjet s jednim autem vzdycky kdyz je tam ta volba?

za kazdej ten challenge bucket nebo jak dostavam neco?

a jestli kdyz pojedu zavod v multaku jestli se mi treba prachy pridaj do singlu nebo tak :D

vubec se v tom nevyznam..

Upraveno uživatelem dany_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
trošku v tom plavu a nevím co k čemu je..

k čemu jsou ty car meety?

jestli muzu treba vsechny sampionaty odjet s jednim autem vzdycky kdyz je tam ta volba?

za kazdej ten challenge bucket nebo jak dostavam neco?

a jestli kdyz pojedu zavod v multaku jestli se mi treba prachy pridaj do singlu nebo tak :D

vubec se v tom nevyznam..

Hele jsem tak trošku na tom podobně, trošku tápu mezi nabídkama všecho možného, u tunění mi dá zabrat aj , když chci si hrát z výkonem auta též je to celkem složité.

Chtělo by to nějaký manuál, je to celkem obsáhlé :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele jsem tak trošku na tom podobně, trošku tápu mezi nabídkama všecho možného, u tunění mi dá zabrat aj , když chci si hrát z výkonem auta též je to celkem složité.

Chtělo by to nějaký manuál, je to celkem obsáhlé :D

Jestli chcete, tak poslete message na live. Popisu co vim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hrál jsem DriveClub a je to děs a bylo to sklamání. Jízdní model hrůza, soupeři za sebou neustále jedou jako vláček, auto málo zatáčí v zatáčkách musíš si furt pomáhat ručkou a pořád skřípou gumy což mě štvalo nejvíc. Ve Forza Horizon 2 hraje super hudba je to úplně jiná liga :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojda blbej dotaz :-) hral jsem demo a super ale tuning mi prisel nejak moc komplivovanej :-) ve vostry verzi se tam daji dokupovat sety i soucastky nebo lepsi vybaveni? A auta se tam kupuji nebo dostavaji automaticky? :-) pac v demu jsem to moc nepobral ale vypada krute dobre :-) dikes za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tuning muzes kupovat kazdou soucastku nebo to muzes automaticky vylepsit na urcitou tridu.. pak je tam moznost rozsahlejsiho tuningu typu tlak v pneu, aerodynamika atd... a auta si kupujes ale za kazdej level se ti zatoci takovy kolo stesti a tam muzes dostat auto.. ja sem jich tak chytl dost a zbytek koupil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Zdarec zabijáci J

můžete mi prosím odpovědět na pár dotaz z forza? J (asi jsem lama)

1) Můžu dopředu vědět jake online závod (typ aut?) se pojede pac me naštve když se dostanu do zavodu a nemam na to karu J ? Nebo popridpade když se to vybira a karu na to nemam zdrhnout z toho zavodu?

2) Jak seženo TP (ty co jsou v kolecku když něco kupuju)?

3) Když se přihlásím mám odjeté třeba 2/4 a potrebuju jit ze zavodu J (vim ze se to nedela ale stane se to)?

4) Jak seženo TP (ty co jsou v kolecku když něco kupuju)?

5) Jel jsem online závod kde jsem byl v nejakem areaul s halama a jezdil tam kazdej jak chtěl a nabiral nejaky cas nebo co J a ja nevedel co tam delat .-)

Zatím vse dekuji a sorry ale nevim to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu