Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Výběr ram Notebook


neovo adam

Recommended Posts

Zdarec lidi. Mam novou choutku pro mne neřešitelnou. Mám noťas a mám 4 gb ram(1x4Gb) [ 2 sloty mám], 800 Mhz, 1,5 v, časování CL 11, DDR 3. Chci si koupit nové. Můžu max 8 gb to vím na 100 %. Ale vůbec si nejsem jist zda když mám Cl 11 jestli mohu dát třeba Cl 13 a jestli mi to potom k něčemu bude. A nebo když dám Cl 10 jestli to bude krok zpět. A potom ještě frekvence. Záleží na základce? nebude jí vadit 1866 Mhz? (prostě jestli jen nejsou základky nějak limitovaný ve frekvenci). Jediný co asi vím, že když bych měl např 4 Gb 800Mhz a 4 Gb 1866 Mhz, Tak mi ta 1866 pojede prej jen na 800 mhz. je to pravda? dík Adam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau s tim casovanim nevim,ale urcite ma zakladni deska nejaky limit frekvence, musis si zjisit klk tam muzes dat. S tou frekvenci se mi zda ze to tak je, jede to proste na te nejnizsi frekvenci. Muzu se zeptat k cemu potrebujes dalsi 4GB? Myslim, ze pro normalni praci jsou 4GB dostacujici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu