Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gta v


RiderMaza

Recommended Posts

Hele chtel bych jednu trofej, ale ukol uz jsem udelal.Bez trofeje. Jedna se o ukol jak musi Michael setrelit letadlo. Trofej se jmenuje A Fair Day's Pay. Jde nejak ziskat zpetne ??? Nechce se me to hrat od zacatku....Diky

Kazda mise jde opakovat. Uz Nevim kde to presne je, ale nekde v menu to najdes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne nejde, proste kazdy charakter ma sve auto a to nezmenis. Kdyz to auto znicis/ztratis tak mas hold smulu.

Pokud to auto nekde zanechas, tak by se ti zase melo znova objevit u domu. Kdyz ho zdemolujes, tak se ti taky samo opravi. Aspon u me to tak funguje. Nezkousel jsem ho teda totalne znicit, to nevim. Jinak si lze jina auta ukladat do garaze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele lidi, taky se vam stava, ze v online modu neni vse plynule, jako v singlu? Jakoby se to lagovalo. Jednoduse trba npc auto nejedou plynule. Nekdy i vidim jak se hrac najednou objevi u me pritom byl jeste kilak daleko. Nestava se to casto.

online nebude asi nikdy plynuly jako singl, ale také mi to děla to co píšeš.např. když někomu pujčím auto a ja jsem jako spolujezdec tak nevidím jak jedem, ale vždy se objevime kus dal takže to jako by přeskakuje ale děla to jen občas.zezačatku jsem myslel že je to chyba z mojí srany,u ale dělato i kamaradum tak nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Borci právě jsem v singlu zaseklej u Heistu pro to FIB,jak si máte připravit ty tři masky a ze dvě auta + obleky. Hs-jsem udělal všechny a dál tam nemám žadnej ukol . . . Nějaká radička ? :D

nevím jestly je to tato mise ,ale nemáš nahodou schovat někam nějaky auto?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu