Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gta v


RiderMaza

Recommended Posts

Tak už je to oficiálně potvrzené že výjde GTA V na PS4.

Datum vydání 18. listopadu 2014

The critically-acclaimed and record-breaking Grand Theft Auto V comes to a new generation this fall.

Grand Theft Auto V for PlayStation®4, Xbox One and PC will take full advantage of the power of new generation systems to deliver the ultimate open-world experience.

Pre-order now and visit www.rockstargames.com/V for more details.

Upraveno uživatelem RiderMaza
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Zdarec myslite si ze na PS4 vyjde GTA 5 i v sberatelske a specialni edici jak tomu bylo u PS3 a bude obsah jiny nez u PS3 verze? Zatim nemam duvod predobjednavat,zadne bonusy k predobednavce nejsou napriklad hrnek atd jak to bylo u PS3 a hru po vydani za takovou cenu koupim kdekoliv ihned i bez predobednavky... ;-) Jinak myslim ze savy z PS3 na PS4 nepujdou,ja jsem cetl ze pujde prenest jen postava GTA online,protoze ta neni na savu,ale ulozena na Playstation Network uctu,coz je vlastne socialclub,ale je to nejspis jedno kdyz na PS4 je online placeny :-( nevite nekdo jaka je cena online,nebo staci mit Playstation plus?

Upraveno uživatelem Mrkej_Na_Drat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec myslite si ze na PS4 vyjde GTA 5 i v sberatelske a specialni edici jak tomu bylo u PS3 a bude obsah jiny nez u PS3 verze? Zatim nemam duvod predobjednavat,zadne bonusy k predobednavce nejsou napriklad hrnek atd jak to bylo u PS3 a hru po vydani za takovou cenu koupim kdekoliv ihned i bez predobednavky... ;-) Jinak myslim ze savy z PS3 na PS4 nepujdou,ja jsem cetl ze pujde prenest jen postava GTA online,protoze ta neni na savu,ale ulozena na Playstation Network uctu,coz je vlastne socialclub,ale je to nejspis jedno kdyz na PS4 je online placeny :-( nevite nekdo jaka je cena online,nebo staci mit Playstation plus?

také si jí pořídím znova i když jí mám na ps3 a jasný že pujde jen online naco přenašet singl?stejně to bude překopaný a vylepšneny tak proč nezahrát znova? :) a jak píšeš k online je potřeba PS+ a na xzone davaj zas k předobědnavce hrnek což je pro mě na prd jelikož už jeden mám, mohly dát třeba steelbook nebo tak něco.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já si GTA V určitě pořídím. Nhl a gta mi od launche ps4 a prodej ps3 chybělo nejvíc, takže u mě je to jasný :). Vyplatí se koupit dig. verzi z us store? Jak je to pak připojením do MP? Nebude mně to házet jen k američanům, ikdyž ono je to asi jedno :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Jejda jakto že tu nikdo nenapsal že už je stanovené oficialní datum vydání na 18.11.2014!!!Pro PC až 27.1.2015 což je rok a čtvrt potom co to vyšlo na PS3 17.9.2013 =D Bohužel Specialní a Sběratelské edice se nejspíš nedočkáme :(

Zde více: http://www.gta.cz/gta5/novinka/datum-vydani-gta-v-pro-pc-ps4-xboxone

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu