Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gta v


RiderMaza

Recommended Posts

Víte někdo jak to auto mám zamknot na ps4

Podrž touchpad a tam máš Vehicle Access tam vybereš.je tam ruzně na vyběr např.jen že ho necháš odemčené pro přatelé,spolujezdec nebo ho zamkneš uplně.

Upraveno uživatelem mickey007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bud das no-one nebo pro pratele+crew, to si davam ja. Neni na tom nic k nepochopeni.

Hele lidi ono se da nejak nejak navolit, jestli chci jezdit treba jen zavody? Z toho featured playlistu. Frajer vydelal za dnesek 2M na nejakych zavodech.

Upraveno uživatelem mike03
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pratele.. jak je to s gta online?

Aktivoval jsem si 2 denni ps+ a ze skusim gta. Po vybrani postavy udelam 2 mise a konec.

Zadny jiny ukoly ani jiny hrace nevidim. To je musim mit v pratelich?

Myslel jsem ze se jen pripojim a budu potkavat dalsi hrace :D

nemusíš je mít v přatelích.vždy jsou na mapě hrači a to že tam nikoho nemáš je divny.nehraješ to na solo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V zalozce online/players bys mel mit seznam hracu. Nebo kdyz se zrovna pohybujes, muzes se kouknout sipkou dolu. Po vice stlaceni by se ti mela zvetsit i minimapa, ale jen na par sekund.

Me to obcas hodi na prazdny server takze staci jit do menu a dat change session.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdarec,koupil jsem si hru ze store a dal stahovat.Stahlo se asi 1gb a chtelo to instalovat.Hra se zapla a instaluje,ale bude to trvat asi hodne dlouho kdyz ma 44gb.Nevite jestlli to muzu nejak dat na pozadi a hrat jinou hru?Jestli se instalace vypne nebo se bude instalovat na pozadi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby ty pitomci od sony radsi pridali nejakou polozku do nastaveni pro namychani barev dle libosti uzivatele, bylo by to lepsi. A ne si takhle [emoji813][emoji813][emoji813][emoji813][emoji813]ne vytvaret profily, to je proste na palici [emoji1][emoji1].

Kazdopadne stale nechapu, proc mi sviti cervere jen v gta online. Vzdycky to bylo bile.

Sorry za offtopic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby ty pitomci od sony radsi pridali nejakou polozku do nastaveni pro namychani barev dle libosti uzivatele, bylo by to lepsi. A ne si takhle [emoji813][emoji813][emoji813][emoji813][emoji813]ne vytvaret profily, to je proste na palici [emoji1][emoji1].

Kazdopadne stale nechapu, proc mi sviti cervere jen v gta online. Vzdycky to bylo bile.

Sorry za offtopic

ale je to easy. ten profil hned smažeš a ani tam nezadáváš email prostě nic,ale máš pravdu at si dá každy co chce. třeba v budoucnu přidaj.jinak já to mám vyplý tu změnu barvy,ale to že ti to svítí červěně bude asi barva tvé crew.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby ty pitomci od sony radsi pridali nejakou polozku do nastaveni pro namychani barev dle libosti uzivatele, bylo by to lepsi. A ne si takhle [emoji813][emoji813][emoji813][emoji813][emoji813]ne vytvaret profily, to je proste na palici [emoji1][emoji1].

Kazdopadne stale nechapu, proc mi sviti cervere jen v gta online. Vzdycky to bylo bile.

Sorry za offtopic

Kdyby ty pitomci od sony radŠi pŘidali nĚjakou poloŽku do nastavenÍ pro vypnutí toho nesmyslnýho světla - zatím prý hráčům tuto možnost dát nechtějí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu