Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gta v


RiderMaza

Recommended Posts

To by mě pěkně štvalo nemít to všechno a přitom mít Platinovku ;) Já jí nikdy nedostanu je to můj sen mít Platinovku aspoň z jedné hry,ale u Watch Dogs mě chybý tři trofeje z online a ty nikdy nedám stejně tak jako trofej v GTA online být celý den hledanej atd,nemám ani Rank 50 natož tak 100...Velkej respekt to bych si natočil jak dostávám Platinovku v GTA V...

Ty jich máš 15 seš magor to utoho sedíš furt,to nemůžeš jít ani do školy nebo práce =D

hele není to až tak nic těžkého a dělám 3 směný provoz :) a platinu z gta mám z ps3, ale bude i někdy z ps4 jelikož mi naskočily všechny trofeje z online z ps3 :).mám i platinu z watch doga a zajímavý je že zrovna řešíš ty nejednodužší trofeje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ci tak nikdo tu nedal screen ze socialclubu jak to dohral,mozna vam chyby stunts plane,ktere mate jen kdyz si koupite sberatelku jako ja....Kazdopadne prdel si ze me delejte vsichni,ale vim co to je a platinovku urcite neni nic jednoducheho ziskat ;)

Upraveno uživatelem Mrkej_Na_Drat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ci tak nikdo tu nedal screen ze socialclubu jak to dohral,mozna vam chyby stunts plane,ktere mate jen kdyz si koupite sberatelku jako ja....Kazdopadne prdel si ze me delejte vsichni,ale vim co to je a platinovku urcite neni nic jednoducheho ziskat ;)

Tak po platce jdu, akorát hraju víc her zaras tak to bude chvíli trvat. A když budu met jo čas, tak to zkusím dojet fakt na 100% dle socialky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po platce jdu, akorát hraju víc her zaras tak to bude chvíli trvat. A když budu met jo čas, tak to zkusím dojet fakt na 100% dle socialky.

Říkám ti to nerad,ale ty už to nikdy nedohraješ podle socialclubu,protože ti chybí Náhodná mise Simeon Yetarian (random event),kterou lze udělat jen v určité části hry mezi příběhovými misemi,takže by jsi musel jedině začít hrat od znovu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stejně mě PS4 nedala tři trofeje a nechápu proč!!!!Trofej: To Live or Die in Los Santos,Kifflom a Red Mist,takže nejspíš taky můžu začít znovu fakt nechápu jak todle můžou udělat hráčům...

Ale zase se podívejte co se stalo mě mám dvě auta které neni možné ve hře mít a já je mám v garáží a s oběma můžu jezdit =D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stejně mě PS4 nedala tři trofeje a nechápu proč!!!!Trofej: To Live or Die in Los Santos,Kifflom a Red Mist,takže nejspíš taky můžu začít znovu fakt nechápu jak todle můžou udělat hráčům...

Ale zase se podívejte co se stalo mě mám dvě auta které neni možné ve hře mít a já je mám v garáží a s oběma můžu jezdit =D[/QUOT

tohle auto dostaneš za sezbírání těch vesmírnejch součastek.ktomu Kifflom, dělal jsi to podle návodu?tahle trophy trvá dlouho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stejně mě PS4 nedala tři trofeje a nechápu proč!!!!Trofej: To Live or Die in Los Santos,Kifflom a Red Mist,takže nejspíš taky můžu začít znovu fakt nechápu jak todle můžou udělat hráčům...

Ale zase se podívejte co se stalo mě mám dvě auta které neni možné ve hře mít a já je mám v garáží a s oběma můžu jezdit =D[/QUOT

tohle auto dostaneš za sezbírání těch vesmírnejch součastek.ktomu Kifflom, dělal jsi to podle návodu?tahle trophy trvá dlouho.

To vesmirne auto s Kifflomem nema nic spolecnyho a tu trofej Kifflom dostanes kdyz udelas vsechny Epsilon mise ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To vesmirne auto s Kifflomem nema nic spolecnyho a tu trofej Kifflom dostanes kdyz udelas vsechny Epsilon mise ;)

já to vím když jsem vše dělal a hlavně tu nikdo netvrdí že to má spolu něco společného :) a ty jsi dělal tu finalní Epsilon misi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak v tom případě se podívej na Youtube,stačí když sedneš do ponorky a dáš se do prava a jedeš kolem celé mapy a zhruba dole se stačí zabít a jít znovu k ponorce a jet do leva a posbíraš to z druhé strany,ušetříš si tak cestu kolem celého letiště kde stejně žádný bomby nejsou ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu