Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gta v


RiderMaza

Recommended Posts

Tak jsem smazal hru a ted instaluju znova. Tak pak dám Info. Ale moc tomu nevěřím... No uvidíme... Hrát se to ale dá v pohodě :-) určité jsou i lidi kteří by si toho ani nevšimli :-D

Edit: Takže hra se instalovala přesně 40minut. Pak jsem klikl at se instaluje update a spustila se hra. Nechal jsem to půl hodiny běžet v menu. A za chvilku jdu zkusit

Edit: takže to dělá furt, disk poškrábány není :-(

Upraveno uživatelem lupama
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem smazal hru a ted instaluju znova. Tak pak dám Info. Ale moc tomu nevěřím... No uvidíme... Hrát se to ale dá v pohodě :-) určité jsou i lidi kteří by si toho ani nevšimli :-D

Edit: Takže hra se instalovala přesně 40minut. Pak jsem klikl at se instaluje update a spustila se hra. Nechal jsem to půl hodiny běžet v menu. A za chvilku jdu zkusit

Edit: takže to dělá furt, disk poškrábány není :-(

a dělá to v singlu nebo v onlinu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vím že psali že by se hra vůbec neměla zapínat před updatem, jestli to nebude tím že jsi zapl hru a nechal instalovat aktualizaci. Zkus to dotřetice bez zapnutí hry, nebo vyzkoušet u jiné hry jinak to vidím na servis konzole, popřípadě existují firmy které ti dokážou škrábance na disku které nejsou ani vidět, odstranit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To vubec nevadí..jestli je to do 14ti dnů můžeš jí bez udání důvodu vrátit. Pro jistotu ale bych jim uvedl, že hra pravděpodobně působí problémy tudíž je nefunkční ať jí nedají zase do oběhu. Tedy pokud si ověříš že jiná disková hra to nedělá (pokud ano chyba bude v konzoli)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vymena her probiha v pohode, napises duvody, a doneses na pobocku nebo posles. Bud to poslou vydavateli a on posle novy kus pripadne jen disk, nebo ti to rovnou vymeni.

Obcas se spatne vylisuji. Mne uz se stalo,ze mi v mechanice popraskal disk a vymena do 3 dnu a hral jsem pak v poho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jak mi vrátí peníze? Budu platit postovne? Ještě jsem nikdy nic neposilal. Infamous mi to ted neudělal a v neděli jsem ještě hrál assassina par hodin a taky OK. A v pondělí večer jsem hrál GTA a už to dělalo. Nějaký jednoduchý návod na vrácení hry?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jak mi vrátí peníze? Budu platit postovne? Ještě jsem nikdy nic neposilal. Infamous mi to ted neudělal a v neděli jsem ještě hrál assassina par hodin a taky OK. A v pondělí večer jsem hrál GTA a už to dělalo. Nějaký jednoduchý návod na vrácení hry?

Kdoví čím to je... chápu, že tě to se*e. Mě šel zase u GTA V pro změnu celý PS4 do prd*le, musel sem ho reklamovat (snad to dají do kupy co nejdříve). Nejlepší by bylo kdyby si měl možnost si půjčit placku s hrou od někoho jiného, aby se vyloučila závada na nosiči. Jestli tuhle možnost nemáš, tak u Mall.cz by neměl být problém hru bez udání důvodu vrátit. Ale nereklamuj ji... mohlo by se stát, že ti ji taky vrátí zpátky, trvej na vrácení peněz a hru si objednej jinde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jak mi vrátí peníze? Budu platit postovne? Ještě jsem nikdy nic neposilal. Infamous mi to ted neudělal a v neděli jsem ještě hrál assassina par hodin a taky OK. A v pondělí večer jsem hrál GTA a už to dělalo. Nějaký jednoduchý návod na vrácení hry?

zkoušel jsi třeba shareplay od někoho, kd oto GTA má? jeslti to bude to samý?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezkousel a osobně neznám nikoho z Karlových varů kdo má ps4. A ono se to dá hrát v pohodě. Ale štve me to prostě. Možná to dohráju i s tím... Ale jak to je s tim vrácením tech audio video nosičů? Taky jsem to četl, ze se to na to nevztahuje. Přímo na stránkách mallu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stačí mačkat na ovladači touchpad. To je ta plocha mezi tlačítky share a options ;). Nevíte, jak nastavit automatické přepnutí do pohledu první osoby při střílení. Psalo se o tom, že to půjde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu