Jump to content

Nejde vložit disk do PS4:(


koci83

Recommended Posts

Zdravím, dneska se mi stal takový problém. Hrál jsem hru a najednou mi hra vyskočila na základní obrazovku a vysunul se disk. Disk už nejde vložit a každy cca 10 sekund chce ps4 vysunovat disk, který tam není a vložit nic nejde. Hry co mám na HDD jdou normálně hrát. Jde to nějak pořešit než to pošlu na reklamaci? PS4 mám asi 2 měsíce a celkem o ní pečuju a nechci to mít z reklamace nějak poškrábané, je to fakt šíleně náchylné.:(

Link to comment
Share on other sites

hm koukni na yotube jestli nebude neaka rada ja tam zatim nasel vse:)pokud ne tak skus restore default settings je to v optionu a pokud tohle nezabere tak si najdi na yotubku navod jak se dostat to safe modu a restartni to tam uz sem taky takhle vyresil jeden problem sice jiny al mozna ti to pomuze

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zkus zda ti nechybí update, měl jsem to samé a zkoušel jsem všechno , různý resety apod. a pak ještě jsem udělal manuálně kontrolu updatu - a ten chyběl. Po updatu to začalo disk brát.

Říkám to proto, že vždycky mi přišlo, že si PS4 sama šahá na updaty a ohlásí to, a jak je vidět v tomo případě to nebyla pravda.

Link to comment
Share on other sites

Tak nakonec to dopadlo tak, že 5 dní jsem to zkoušel, ptž nebyl čas hodit ji do servisu Sony na reklamaci a když už jsem se rozhoupal, chtěl to zazálohovat a zanést, tak to začlo zase fungovat a vše jede jak má. Fakt štěstí, přítelkyně jede s rodinou na dovo a já kvůli práci nemůžu, tak aspoň můžu zapařit.:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy