Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nejde vložit disk do PS4:(


koci83

Recommended Posts

Zdravím, dneska se mi stal takový problém. Hrál jsem hru a najednou mi hra vyskočila na základní obrazovku a vysunul se disk. Disk už nejde vložit a každy cca 10 sekund chce ps4 vysunovat disk, který tam není a vložit nic nejde. Hry co mám na HDD jdou normálně hrát. Jde to nějak pořešit než to pošlu na reklamaci? PS4 mám asi 2 měsíce a celkem o ní pečuju a nechci to mít z reklamace nějak poškrábané, je to fakt šíleně náchylné.:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm koukni na yotube jestli nebude neaka rada ja tam zatim nasel vse:)pokud ne tak skus restore default settings je to v optionu a pokud tohle nezabere tak si najdi na yotubku navod jak se dostat to safe modu a restartni to tam uz sem taky takhle vyresil jeden problem sice jiny al mozna ti to pomuze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Zkus zda ti nechybí update, měl jsem to samé a zkoušel jsem všechno , různý resety apod. a pak ještě jsem udělal manuálně kontrolu updatu - a ten chyběl. Po updatu to začalo disk brát.

Říkám to proto, že vždycky mi přišlo, že si PS4 sama šahá na updaty a ohlásí to, a jak je vidět v tomo případě to nebyla pravda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nakonec to dopadlo tak, že 5 dní jsem to zkoušel, ptž nebyl čas hodit ji do servisu Sony na reklamaci a když už jsem se rozhoupal, chtěl to zazálohovat a zanést, tak to začlo zase fungovat a vše jede jak má. Fakt štěstí, přítelkyně jede s rodinou na dovo a já kvůli práci nemůžu, tak aspoň můžu zapařit.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu