Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Grand Theft Auto IV


:.Dragunov.:

Recommended Posts

  • Odpovědi 418
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jak se mam lečit během mise a nebo co slouží jako lekarnička krom neprůstřelné vesty :)

běhěm mise to sem nezkoušel to musiš zvládnout

lékárnočky jsou obchody s rychlym občerstvenim hot dog a hamburger

nebo jsou někde takový zelený kufry a to je taky život

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ ty kufry jsou lékarničky ale bývá jich málo ...... jinak já na žádné uložení během mise nebo po misi nenarazil.... ale sekl jsem se u mise jak je přestřelka v tom baru ....to prostě nejde ani s neprůstřelnou asi půjdu na cheaty pokud nějakéé jsou... :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tam jsou checkpointy i v misi tedka jsem na to narazil , vždycky když vás v misi zabijou , tak se objevite před nemocnicí a po chvíly vám příjde sms , a vy když vemete mobil , v něm ačkem otevřete smsku tak se vás to zeptá zda li chcete pokračovat v misi a nebo neco takoveho , tak že nemusíte dělat misi celou znova ale třeba již od půlky ... Nevím jestli je to i v GTA 4 ale v datadiskách to takhle funguje :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ ty kufry jsou lékarničky ale bývá jich málo ...... jinak já na žádné uložení během mise nebo po misi nenarazil.... ale sekl jsem se u mise jak je přestřelka v tom baru ....to prostě nejde ani s neprůstřelnou asi půjdu na cheaty pokud nějakéé jsou... :cheesygrin:

V tom baru jsem se taky zasek ale už asi vím jak na to .... držet se vzadu v baru ... co jedál od schodů a dělat to asi takhle ... nejprve si počkat na ty dva co vyběhnou po schodech sejmou je a pak si najít kryt a střílet na ty co jsou v baru , a takhle to asi 5x opakovat ...mě se to takhle povedlo dát skoro bez škrábnutí , nebo si koupit C4 hodit ji k vchodu a až budou přicházet odpálit ji :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Ahoj, koupil jsem tuto hru pro xko, ale když se připojím na net, tak to nevyhledá žádné hráče - mám gold a připojení je také ok, snad.. To to vůbec nikdo nehraje?? A jak je to s GTA IV? Budu mít větší šance si zahrát online?? Díky za odpověď!!:idea:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konkretně u Forzi je to tak že na tom druhem DVD je určitý počet aut (nevím ted číslo z hlavy ale +-15) a 3 tratě... Takže se to dá v pořádku hrát i bez druhého DVD (teda aspoň mě to moc neva :D)

Bez HDD si nepozriete zaznam pretekov, aspon u Forza2 to tak bolo. Neviem ako je to u Forza3, mam HDD, tak to neriesim :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

já to hrál jen jednou bo jsem měl jen 48 hodin GOLD ale šlo mi to záleží spíš v kolik hodin, ono to hraje asi víc amíků jak evropanů mají časový posun :-D jinak mi šly jak datadisky tak GTA ale podle času tam bylo lidí já tam byl taky třeba jen se dvěma nebo nás tamy bylo padesát :-D to je těžký říct no není to tak rozšířěné jak třeba MW2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu