Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Grand Theft Auto IV


:.Dragunov.:

Recommended Posts

  • Odpovědi 418
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Zdravim vsechny....mam mensi problem, ktery spociva v misi Out of Commission (Pomsta). Dostanu se az na vrtulnik, kde se drzim " podvozku " a potrebuju se dostat do vrtulniku. At delam co delam, tak vzdy spadnu do vody a mise je neuspesna a stale se to porad opakuje. Nekolikrat sem se prokousal az k tomu vrtulniku a opet ten samy obrazek...pad do vody. Nevite nekdo jak postupovat, abych se uspesne dostal do vrtulniku?? Diky za kazdou radu a kdyztak pm. Jeste chci podotknout, ze mam odehrano necelych 70% a to mam byt u posledni mise, coz me prijde trochu divne

.ripojuju strucny popisek dane mise:

Out of Commission (Pomsta)

Do této mise potřebujete granáty, RPG a vestu. Po svatbě vám zavolá Jacob, že našel Pegorinovi bodyguardy a věří, že vás k němu dovedou. Najdete ho v Koresh Square a v autě je i Roman.

Po cutscene sledujte bodyguardy. Nestřílejte, jinak vás nedovedou na místo.

Až budete na místě, Jacob s Romanem odejdou a vymyslí plán na útěk. Jste za autem a sami. Vezměte si RPG a začněte odpalovat auta, za nimi jsou útočníci. Další jsou i na střeše vpravo. Zabijtete je všechny, běžte tedy ke vchodu do bývalého kasina.

Jacob vám pošle SMS, že má plán na útěk. A napíše, měj otevřené oči.

Tam vhoďte pár granátů a zabijte zbytek útočníků. Potom běžte rovně a doleva, tam uvidíte Pegorine, který utíká na střechu. Běžte za ním a zabijte nepřátele na střeše a potom i dole, kam přijede i auto.

Až seskočíte dolů na molo, tak Pegorino bude už ujíždět v lodi. Vezměte si tedy motorku a sledujte ho po pobřeží. Tam přilétá Roman a Jacob, kteří někde sehnali helikoptéru. Najeďte na skokánek a skočte. :arrow: Chytíte se helikoptéry a podle instrukcí na obrazovce se přitáhněte. :!: Až budete helikoptéru řídit, zkuste Pegorinův člun zasáhnout. Jakmile vás on zasáhne, Niko s heli přistane. Pegorino, bude muset taky zastavit, protože jste mu poškodili člun. Na ostrově štěstí, po vás půjde policie, ale pokud máte dostatek zdraví, nevšímejte si jich a běžte za Pegorinem. Párkrát do něj střelte až upustí zbraň. Pak následuje poslední cutscene pod Sochou štěstí, kde se Niko pomstí.

A příběh končí, následují jen titulky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čauky jak se chytneš vttulníku a vysíš na něm tak se pomocí mačkání tuším A zeleneho tlacitka postupne vytahnes na paliubu vrtulniku chvilku to trva ale melo by ti to psat napovedou pokud to nemas ovsem vyple

jinak pprocenta jsou v poradku na 100 je toho treba udelat vic nez jen dohrat pribeh pochytat 30 zlocincu z policejniho auta, vyhrat bowling, sipky, automatovou hru, splinit mise vedlejsich osob, splnit zabijacke mise, vyhrat 25 zavodu pres telefon od brucieho a zabit 200 holubu ja to delal celkem 76 hodin cisteho casu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
Nenavidim tuhle hru!!!!!!!! Absolutne debilni ovladani aut a hlavne mise search and delete je uplne idiotska. Ten idiot jede moc rychle ikdyz ho dozenu siju do nej jako blazen a stejne nic nakonec stejne ujede ikdyz za nim jedu fakt debilita!

si směšný... :D to že to neumíš je tvoje chyba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle neni o umeni, ale o pevnych nervech a ty uz mi dochazeji..uz jsem to udelal, ale i tak nevyvazena obtiznost nektere mise jsou smesne a nektere totalne idiotske a porad dokola...nechapu proc se nad tou hrou kazdy rozpliva. Tohle je moje prvni GTA a taky posledni..i pribeh je totalne amatersky nic originalniho...a o frafice ani nemluvim...tot muj nazor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle neni o umeni, ale o pevnych nervech a ty uz mi dochazeji..uz jsem to udelal, ale i tak nevyvazena obtiznost nektere mise jsou smesne a nektere totalne idiotske a porad dokola...nechapu proc se nad tou hrou kazdy rozpliva. Tohle je moje prvni GTA a taky posledni..i pribeh je totalne amatersky nic originalniho...a o frafice ani nemluvim...tot muj nazor

usmívám se...ja umřel asi tak jak píše kolega 2x možná 3x v misi jsou až moc primitivní (a ne nehrál jsem s automatickým zaměřováním)příběh je pro tebe bbohužel výbornej řekne ti to každej a asi blbá hra nebude mít průměrný hodnocení pomalu 10 :D IGN-10 GT-10 atd...

si hloupej nic víc :) a nebo ti je 12

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu