Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Grand Theft Auto IV


:.Dragunov.:

Recommended Posts

A kam se mají dovážet auta pls?Peněz dost ubývá.

na mapě máš ikonku takovýho tráboše (auta) tak tam dojed ... projed si SMSky kde ti Brucie nebo Stevie (ted nevim) píše kde to stojí.. (jinak se ti vrata neotevřou) ..... pak jen najdi tu ctvrt a hledej , mozna to poznas i s fotky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • Odpovědi 418
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Rockstar Games konečně oznámili druhý stažitelný přídavek pro GTA IV, který vznikne exkluzivně pro Xbox 360. Jeho jméno je The Ballad of Gay Tony a vyjde na podzim, DLC bude stát 1600MS bodů. Druhá epizoda dodá Liberty City nadměrnou dávku zbraní, pompéznosti a špíny. Jako Luis Lopez, částečně chuligán a pracovně asistent manažera legendárního nočního klubu, kdy manažerem je Tony Prince (ala Gay Tony). Hráči budou zápolit s oddaností příbuzných a známých, a s nejistotou o tom, kdo je skutečně přítel nebo jen falešná krysa, a to ve světě, kde každý má svou cenu. Rockstar také plánuje vypustit na podzim samostatnou hru Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City, která obsáhne obě epizody (The Lost & Damned; a The Ballad of Gay Tony) a nebude vyžadovat původní hru, cena bude 40 dolarů.

zdroj:www.xboxweb.cz

takže jestli vyjde ta ''nová hra'' krabicovka tak si ji koupim :) samozrejme jen na xbox :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jasně :D a on vyjádřil ten svůj :D.

Souhlasím s ním.

od GTA IV sem toho čekal dost, předobjednal sem si to jako první hru a udělal sem děsnou chybu. Nevím asi už nejsem na takový hry :D. První tejden - paráda. Multiplayer s headsetama, pomalu sem postupoval v příběhu.. Pak se mi stalo to co se mi v průběhu příběhu u žádnýho GTAčka ještě nestalo. Stereotyp jako kráva, nuda, nuda, nuda..

A 2 addony za rok to fakt nespravěj..

Název mluví za vše a jen dokazuje kam jde GTA série.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

není co závidět... a jsem rád, že se to na PS3 neobjeví.. Rockstar prostě GTA IV nezvládlo a dodatky tomu nijak nepomůžou (novej engine, nová grafika, o ničem hratenost ... jako drtivá většina nových her... naštěstí jsou zde i výjimky - MGS4, AoT, AC,...)

(btw nemám ani jednu z konzolí... )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale prosimtě neplácej tady nesmysly, že to rocktars nezvládli. Hrál jsem všechny díly a gta 4 rozhodně nepatří mezi nejhorčí. Hratelnost považuji naopak za docela zdařilou a to že hra zklouzne ke stereotipu, pravda je ale to platí o všech dílech. Je potřeba aby si na člověk udělal čas, pak teprve budeb avit!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale prosimtě neplácej tady nesmysly, že to rocktars nezvládli. Hrál jsem všechny díly a gta 4 rozhodně nepatří mezi nejhorčí. Hratelnost považuji naopak za docela zdařilou a to že hra zklouzne ke stereotipu, pravda je ale to platí o všech dílech. Je potřeba aby si na člověk udělal čas, pak teprve budeb avit!!!!

Ano to je můj názor na GTA IV. Je to podprůměrná hra oproti ostatním dílům...

tekken90:

Jinými slovy "Když to nebaví mě, tka je super že si nemůže zahrát ani nikdo jinej?"

GTA IV někoho baví ? Možná tak si jezdit po městě a přejíždět lidi.. ano ten engine je dobrej, ale to je všechno.. a to je dost málo..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GTA IV někoho baví ? Možná tak si jezdit po městě a přejíždět lidi.. ano ten engine je dobrej, ale to je všechno.. a to je dost málo..

Divil by ses, ale některý lidi neskutečně baví. Já sám ho hraju už po čtvrtý a pořád se u toho dokážu neskutečně bavit. Každýho ale baví něco jinýho, tudíž musí existovat lidi jako tekk a jemu podobní, tak to prostě je a bude :D Všem se člověk nikdy nezavděčí....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no co se týče hudby, tak má GTA 4 asi jeden z nejlepších music theme herních :) jinak samotné gta nic moc...takových 75% pro mě a stereotypnost ve všech dílech? na to jsi přišel kde? ve 3 se mi nic podobného nikdy nestalo, je pravda že po GTA 3 to celkem upadalo....pak takový lepší díl byl v podstatě až GTA: LCS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Zde logo hry

http://www.gfdata.de/archiv05-2009-gamefront/gtaballad.jpg

Jinak sdilim nazor s tekkem ze GTA 4 je odpad , po strance graficke je hra sice docela dobra . Ale na to jak dlouho se na hre pracovalo , mohla byt daleko lepsi , propracovanejsi ovladani (to rizeni aut je fakt otresny) . A pak se toho mohlo dat treba vice rozbit (viz. napr. Battlefield bad company) . Vzdyt i u puvodniho blacka na ps2 se toho dalo vice rozbit . Samozrejme se nedaji tyto 2 odlisne hry vubec srovnavat , a bezi taky na uplne odlisnem enginu , ale prece jenom kdyz uz mame tak super vykone konzole proc z nich nevytlacit maximum ???

Tak jsem timto zase dosel k teorii ze v dnesni dobe sice vychazeji hry s uzasnou grafikou , ale hratelnost je naprosto pryc a ze bych si treba po roce rekl ze bych si tu a tu hru zas velice rad zahral to ani nahodou .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nevím mě to teda vůůůůůůbec nebavilo a každej koho znám a hrál to tak říkal, že to je blbosst to mě víc baví Saint's row 2 tam je aspoň dobrá hudba

Prosimtě:Dmě znáš a GTA 4 mě baví...a nejsem sám koho to baví, tak proč sakra používáte to silné slovo ,,všichni,,, když to není vůbec pravda...:blink:A je to propadák?Možná jo, ale...prodeje hovoří jinak a recenze jak by smetl.Jinak podívejte se do gXboxLive zde na fóru a jakápak hra je nejhranější?Gta 4...každý má jiný názor a tohle je můj:D

EDIT:Jinak propadák je u mě jednoznačně PC verze, to uznávám:lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tomu se říká masa.....to není tím, že je to nejlepší starší díly měli obrovský úspěch a co se týče tohodle, každý na to čekal....ta hra moc kvailtama nekypí...

Slyšel jsem tu Saint Raw 2?? to si jako delate srandu ne, zabugovana hra, ktera dokonce seka i na konzoli, no nevim nevim, jinak romenovo pripomonka ze toho neslo vic rozbit. Ten svet je o dost vest nez BF:BC a auta se ridi dobre, asi to proste jenom nemusis.

Stereotyp byl u vsech gta, vsude ste nekam dojeli a neco(nekoho) zabili. Co by jste tam taky chteli delat jinyho. Dulezity jsou ty moznosti co hra nabizi a ty jsou jednoduse bezkonkurencni...

A este neco k dantemu, ty uz snad ani nemuzes poznat dobrou hru, kdyz hrajes kde co jenom kvuli nejvyssimu gamescore :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

právě proto, že hraju hodně her mám mnohem větší přehled jak ty.....GTA 4 se ani omylem nerovná GTA 3

věc druhá: co mám G společného s porovnáním hry...zhola nic

věc třetí: kdybych hrál jen kvůli G, tak bych určitě nehrál Sacred 2, kde dohrání na 1000 G trvá cca 150-250 hodiny a to samé virtua fighter 5 :) obě hry momentálně hraju stejně jako street fighter 4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu