Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS3 přes HDMI..černá obrazovka


capinho

Otázka

Ahoj,

mám ♥♥♥♥ problém. Koupil jsem použtitej ps3 před pár dny. Připojil k televizi přes HDMI, ale na televizi černá obrazovka. Televize rozpozná, že je něco připojeno, ukáže rozlišení obrazu, ale nic dál nejede- ani zvuk. Zkusil jsem různý kabely HDMI i různý porty na televizi, zkusil jsem restartovat konzoli držením tlačítka zapnutí než dvakrát pípla. Jedinou změnou po restartu bylo nižší rozlišení ukázané na televizi. Vzal jsem playst ke kámošovi, tam to píchnul na televizi, dal tomu restart a na obrazovce se objevilo, že bylo detekováno hdmi připojení, jestli ho chci využít, a všechno šlapalo. Nechápu proč na jedný televizi šlape a na druhý ne. Někdo rady, co bych mohl zkusit udělat? nebo kde je problém? :) Díky moc za každý tip

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Co to je za televizi ? Napis sem presne modelove oznaceni (vetsinou se nachazi na zadni strane na bilem stitku ) .

Je mozne ze nezvlada takove rozliseni jako tv u kamarada .

televize je Samsung LE40B541P7WXXH

měla by umět full hd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

To si pak nedovedu vysvetlit , napada me jedine spatne zastrceny hdmi kabel v konzoli nebo v TV a zkusit nejaky opravdu kvalitni kabel .

A nebo jeste nahrat nejnovejsi firmware a kompletne konzoli restornout pres recovery menu , restore ps3 system (vse bude smazano) .

Pokud by se ti to nepodarilo muzes ps3 zapojit pres componentni kabel .

Tva tv ho ma taky , obraz je pres to stejny .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
To si pak nedovedu vysvetlit , napada me jedine spatne zastrceny hdmi kabel v konzoli nebo v TV a zkusit nejaky opravdu kvalitni kabel .

A nebo jeste nahrat nejnovejsi firmware a kompletne konzoli restornout pres recovery menu , restore ps3 system (vse bude smazano) .

Pokud by se ti to nepodarilo muzes ps3 zapojit pres componentni kabel .

Tva tv ho ma taky , obraz je pres to stejny .

Díky za radu...:) Objednám si dnes komponentní kabel.. http://aukro.cz/psp16a-novy-propojovaci-av-kabel-playstation-1-2-3-i4326242131.html . Myslíš, že je tohle postačující? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

To je compozitni , ne componentni , . Pres tento kabel je obraz dost hrozny a nepodporuje HD rozliseni .

Napr. zde :

http://www.herni-svet.cz/component-cable-playstation-3

Mas pak zapojenych 5x cinch v TV . 3 z nich vedou obraz (RGB - cerveny , zeleny a modry) a dva zvuk (cerveny a bily) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu