Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Problémy s pc při přípavě na vypálení


mcmartin007

Recommended Posts

Ahoj všichni,pořídil jsem si LITEON IHAS 124 revizi E když zapnu BurnerMax,po chvíli načítaní se mi mechanika smaže ze systému a musím rst počítač,další věc je,že v imgBurn se mi nezobrazují informace o prázdném DL disku,když dám do mechaniky ale nějaky napálený disk tak mi to ukáže,ale u prázdných ne...podotýkám,že mám starší mašinu(celeron 3.06gb a 1.5gb ram) do které jsem tu paličku naládoval,jelikož se mi nelíbili recenze řadiču ide/sata pro nooteboky a taky v tom mám asi 11 let naistalovanej win XP,může to být problém?? je to i dost pomalé....děkuji moc za rady,už nevím co mám dělat.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odpověděl jsi si sám - PC je pomalej - co chceš od týhle sestavy a 11 let nainstalovanym systému?... Mechanika blbne... máš 11 let nainstalovanej systém, zřejmě zaládovanej sračkama... Přeinstaluj po 11 letech a napiš.

btw. tu část se SATA/IDE jsem nepobral..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu