Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS (Vita) TV


Mar3ck

Recommended Posts

Ahoj,

celkem se mě zaujala Playstation TV, hlavně kvůli tomu streamování. Co jsem zatím pochopil tak PTV je vlastně PSVita, která se zapojí do TV. Jako nápad mi to příjde fajn pro domácnosti, kde je ta PECKATELEVIZE pouze v obýváku a zrovna běží nějakej supermegahustej serial a vedle v místnosti je monitor nebo něco podobnýho. A další výhoda je to, že nemusím mít vitu jako handheld a využiju vita hry, který stejně dostávám v rámci PS+.

Co si myslíte vy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co jsem viděl, tak přes Ps Vita Tv nejedou hry jako Killzone Mercenary, Batman Blackgate, Rayman Legends a spoustu dalších. Navíc se tím připravíš o možnost hraní kdekoliv + ztratíš možnost používat funkci Remote Play pro hraní ps3 her na vitě. Pokud má někdo PS3 nebo nějakou jinou konzoli tak jsou to vyhozený prachy a lepší je si rovnou pořídit PS Vitu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu