Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PSN Vyžaduje aktualizaci systému


RE75PECT

Otázka

Zdravím ještě včera jsem hrál gta online dneska zapnu konzoli k PSN se nepřipojilo tak jsem tam najel přes ikonu a vyskočila mi tabulka že je nutno aktualizovat systém??? To jsem docela v háji ne když nám flashnutou konzoli ROGERO 4.55 PS3 Slim 320gb co teď s tím???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

funguje i po novém 4.60 OFW update

1 - Stáhněte si Yet Another Bypass 1.8 rozbalte a dejte si ho třeba na plochu

2 - Otevřete složku a klikněte na YABStart po spuštění vám problikne vám černý okno ale je to v pořádku program běží

3 - spusttě CMD a zadejte příkaz ipconfig a najděte si tam ip adresu vašeho připojení

4 - v ps3 běžte do nastavení internetu všechno dejte na automatic (IP,DNS...) upravíte nastavení jenom u proxy napíšete tam vaši IP a port 27

5 - běžte na PSN a užívejte si

ODZKOUŠENO FUNGUJE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdravím ještě včera jsem hrál gta online dneska zapnu konzoli k PSN se nepřipojilo tak jsem tam najel přes ikonu a vyskočila mi tabulka že je nutno aktualizovat systém??? To jsem docela v háji ne když nám flashnutou konzoli ROGERO 4.55 PS3 Slim 320gb co teď s tím???

najdi si "[CFW] 4.60 FERROX"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu