Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Slow wifi download


Salazar

Otázka

Zdravím,

pořídil jsme si nový ntb s Win 8.1 a zaznamenal jsem opravdu velký pokles při stahování.

Aktualizoval jsem všechny možné a nemožné drivery. Zakázal jsem v Device Manageru snižování výkonu Wifi, změnil jsem několikrát kanály ale pořád bez úspěchu.

Jinak, signál je stabilní a problém je opravdu jen se stahováním, ping je třeba v pořádku.

Nevíte někdo co s tím?

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Mě to taky dělá notebook, mám Lenovo Y510p s win8. Nevím proč, mám stejnou wifinu doma i na chatě a zlobí mi to pouze doma.

V pokoji jsem měl signál asi kolem 50%, ale i když jsem šel k wifi, tak to zlobilo.

Pořídil jsem si wifi repeater a šlape to jak má. Wifi změnit nemůžu, mám to napůl se sousedy.

http://www.ebay.com/itm/Wireless-N-WiFi-Repeater-Router-Signal-Range-FNRG-Extender-Amplifier-300Mbps-/141249066084?pt=FR_Informatique_Reseau_Domestique_Boosters_Extensions&hash=item20e319b464

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu