Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sony wireless stereo headset 2.0 ps4


kasaco10

Recommended Posts

Jojo, to jsou ony. Tak super za skvele zpravy, hned je jdu objednat !!! Bohuzel si budu muset jeste pockat nez si zahraju, mam ruku v sadre a volne jen dva prsty, ovladac vubec neudrzim ... Jeste jeden dotaz, ktery v komentarich nikdo nezminuje, jak je to s latenci ? Ja zatim k ps4 pouzivam Bose Soundlink Mini, jde to taky zapojit pres Bluetooth, zvuk je excelentni ale ta latence tam proste je...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dal jsem ALL AUDIO a hru jsem neslysel.... Nevim co je spatne. Ted posledni dobou jedu Party na chat a stve me, ze slysim jen chat a ne hru.Chtel bych slyset chat a zaroven hru ve sluchatkach. Prosim o nejakou radu, jestli nama jeste neco nekde spatne nastaven ???

Diky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravíčko, chci se ještě zeptat, dají se ty sony sluchátka připojit do dualshocku a poslouchat takhle, tudíž by se nemuseli nabíjet? Má to nějak vliv na ovladač samotný, že se bude vybíjet rychleji? A je ten zvuk stejně kvalitní jako přes bezdrátové připojení? Myslím ten "7.1" zvuk atd. Mě to přijde takové divné to píchnout do toho dualshocku, jak tady někdo psal. Není ten zvuk horší?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravíčko, chci se ještě zeptat, dají se ty sony sluchátka připojit do dualshocku a poslouchat takhle, tudíž by se nemuseli nabíjet? Má to nějak vliv na ovladač samotný, že se bude vybíjet rychleji? A je ten zvuk stejně kvalitní jako přes bezdrátové připojení? Myslím ten "7.1" zvuk atd. Mě to přijde takové divné to píchnout do toho dualshocku, jak tady někdo psal. Není ten zvuk horší?

Do DS4 to píchnout můžeš přes klasickej 3,5 mm jack, ale ten "7.1 zvuk" ti pak nebude fungovat. Jinak se bude DS4 pravděpodobně i o něco rychleji vybíjet, ale nevím, vyzkoušený to nemám. Já to při hraní nabíjím přes USB buď z PS4 nebo ze zásuvky přes nabíječku k telefonu.

Upraveno uživatelem kjuler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové ještě dotaz, uvažuju o nějakých levnějších sluchátkách normálně přes kabel. Do PS4 se asi připojit nedají, jen přes dualshock co jsem pochopil, ale nevíte jak je to se zvukem v TV? Když sluchátka připojím normálně do TV. Myslíte si, že ten zvuk bude hodně nekvalitní a nebo když budu mít dobré sluchátka, tak bude kvalitnější. Nevím právě jaký vliv má televize na kvalitu sluchátek. Jinak uvažuji o Headset CONNECT IT Biohazard GH 2000 prý dobrý poměr kvalita a cena.

Edit: Ještě uvažuji oHyperX Cloud Gaming Headset, který má dobré recenze, ale vyšší cenu. Nevím, které jsou v porovnání lepší, jestli tyto, nebo PlayStation Gold Wireless Headset. Každopádně se dají asi připojit jen přes kábel, takže přes dualshock a tím pádem je to jen stereo.

Upraveno uživatelem Susperian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jdou pripojit do DS4 ale ten zvuk je hroznej a nejde ovladat hlasitost chat vs hra. ...

Jo takhle. Já si říkal jestli je to nějaký extra rozdíl, nebo je to prostě jen stereo. Ale ty lepší sluchátka mají svoji zvukovou kartu, tak jsem myslel, že ten zvuk bude lepší. Asi to ten dualshock zhoršuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu