Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sony wireless stereo headset 2.0 ps4


kasaco10

Recommended Posts

Sluchátka nefungují po připojení USB ke smart TV (nemám vyzkoušeno, jen jsem o tom někde četl v nějaké recenzi).

S TV fungovala ta předchozí generace sluchátek PULSE, ty totiž měly v USB zabudovaný 3,5mm jack, který se k TV připojil kabelem (pokud ho TV měla) a USB se dal normálně do USB slotu k TV a mohl se tak přenášet signál z TV do sluchátek (pouze stereo).

189m.jpg

Upraveno uživatelem mikas_cze
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Na originálkách jsem sice nic nereklamoval, ale nebál bych se toho. Párkrát jsem tam nakupoval a vždy maximální spokojenost.

EDIT: Jinak tyhle sluchátka po pár týdnech používání s PS3, PS4 a PC mohu jen doporučit.

Upraveno uživatelem kjuler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No steelseries ma siberia raw prism za 1600 (celkem pekny, ale pro me neprakticky s usb), potom siberia frost V2 taky s usb za 3000 a klasicky V2 (ty jsou levnejsi). No a pak tam mas jeste siberia V3 prism a siberia elite prism, ale ty uz jsou pro me fakt drahy, cca 5000. Vsechny tyhle by mely valit pres usb. Jestli ke smart tv, nevim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu