Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Telefon z Číny


strejda999

Recommended Posts

Vase názory se mě hodí. http://www.aliexpress.com/item/Original-XIAOMI-Red-Rice-Hongmi-WCDMA-4-7-IPS-MTK6589T-Quad-Core-Mobile-Phone-1GB-RAM/1402708239.html popřípadě doporucte něco jiného. Cena kolem třech tisíc. Víc za číňana dávat nechci. Díky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za tu cenu bych ani nic jiného nebral. Po stránce výkonnu je opravdu zajímavý.

Osobní zkušenost s ním ale nemám, a dle gsmareny (a několika hodnocení) se prý strašně rychle vybíjí.

http://www.gsmarena.com/xiaomi_hongmi_1s-6373.php

Podobné hlody ale píšou ti, co si to špatně nastaví a pak brečí, že jim mobil do pár hodin umře. Dokonce z vlastního okolí to vidím, člověk se stejným mobilem co mám já má poloviční výdrž oproti mě, a já ho mám teda nastavený téměř na max...

Xiaomi je ovšem velmi lákavá značka (toptop čína, která směle může konkurovat nejlepším mobilům Samsungu/HTC/atd), a sám bych do ní i šel. Jsou modely, které bych si opravdu pořídil, jen nemít strach z platby a dodání z tak velké vzdálenosti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Ale je pravda že zp998 se vcelku povedla a osmijadra od mtk se vcelku osvědčily jen tam bude ten stejny problem jako všude... Špatna gps. Ja mam zp700 což je spiše lowend a mužu řict že za tu cenu je minimalně konkurenceschopny vuči tomu Xiaomi ktery sice ma snapdragon ale zopo sve mobily vcelku umi. Samozřejmě že tam možna nějakou mouchu najdeš ale věřim tomu že s tou 998 budeš nadmiru spokojeny a navic neni tak oškliva jak redmi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Huawei už není typicky čínská značka, ten její růst už je takový, že je to světová značka...u nás je to sice nejlevnější, co se týče cena/výkon, ale pokud chce zakladatel topicu koupit v zahraničí Xiaomi, tak je to mnohem, mnohem! lepší varianta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu