Jump to content
  • 0

kamera ps4


pesa

Question

18 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

A já k tomu přidám ještě jeden dotaz, pořád je to stejné jako u starší kamery?...Tedy, že se používá ovladač nebo ovladače PS move? Řeším to, že pokud bych uvažoval o nové konzoli....tak mám doma malé dítě a ovládání pouze gesty nikoliv nutností něco v ruce držet...je pro mne osobně veliké plus pro xone, i když mu jaksi nefandím a raději bych PS4. Už kvůli výkonu. Řešením by možná byl bylo koupit krom ps4 starý xbox 360, ale dvě konzole nechci.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Pokud vím, tak pro PS4 se používají ty stejné Move ovladače jako pro PS3, takže bych čekal od Move totožné věci, jako v případě PS3, tj. ovladače do ruk a máchat s nima před kamerou. Jinak oproti PS3 se dá navíc ta kamera využít i na hlasové ovládání podobně jako u XOne. Mrkni na na nějaký videa na YT.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Podle tohoto videa není move příslušenství nutné

Ale je to pouze jediná hra.....

Pominu-li playroom....kde zjevně ovladač roli hraje.

Ono když se podívám na playroom, tak pokud se někdo snaží trefit tu robotickou kouli bez ovladače, pak jde více či méně o pokus a omyl....nefunguje to zjevně úplně přesně. A i když se trefí a ta koule se zlobí, kolikrát potrestá úplně někoho jiného, než toho, kdo do ní strčil. Možná záměr...

Těžko taky odhadovat podle ceny....v obchodech je nový kinect za 2k (tedy asi ve dvou kšeftech), PS4 kamera za 1600.....

Zásadnější problém vidím v tom, že na PS4 není na čem zkoušet.....na xbox one je těch her poněkud víc.

Tak či tak to asi nebude rozhodující pro výběr konzole.

Edited by Smartmax
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Nemám PS4, ale mám kameru a oba move ovladače pro PS3 a pár her jsem s tím hrál. Jako na PS3 to funguje vcelku dobře a neměl jsem s tím zásadní problém, takže na PS4 to bude určitě ok. Bez těch ovladačů to bude, jak píšeš, spíš taková nouzovka, nepřesný a vyžadující hodně světla atd. Věřím, že v tomhle je xbox napřed i co se množství her týká. Pokud je tvé srdce nakloněno PS4, tak bych nejspíš šel do té varianty PS4 pro sebe a nějakej jetej xbox360 s kinectem pro děcko na blbnutí. Na to seženeš určitě spoustu her a za rozumný peníze. Každopádně by to ještě chtělo názor někoho s x360, kinectem a malým dítětem:)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ahoj,

kamerku mám, ale je to v tuhle chvíle spíš investice do budoucna.

Na PS4 jsou momentálně jen 2 hry postavený na kamerce (Let's dance a Rabbids invasion) + playroom. Na tyto hry nepotřebujete ovladač, stačí prázdné ruce.

PlayStation®Eye camera se umisťuje do výšky cca 50 cm nad zem a vy byste měli stát cca 2 m od ní.

Uchycení na televizi nemá a přiložena je jen taková pochybná samolepka. Kabel je silný a tuhý, proto občas má tendenci kameru otáčet. Externí modul pro uchycení lze pořídit navíc, ale není originál od Sony.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy