Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

sekane hry


Doom.army

Recommended Posts

Mně se třeba Test Drive Unlimited nebo GTA:VCS v CSO taky seka....stačí konvertnout do isa a facha to v klidu.Mám PSP fat,3.52-m33 4. Nebo zkus nastavit v recovery ten procik na 333 mhz no. Jinak je to fake kartou...

napis mi prosimte nazev neakeho lehkeho konverteru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ma pravdu sony is fake este ze mam sandisk ultra II :!:SONY IS FAKE:!:

sony is fake ??? :D :D jezis kde jste na to prisli ? :D to je neco jako kdybyste rikali ze vsechny adidas boty jsou neoriginaly jenom kvuli tomu ze se rychle rozpadaji :D :D je vseobecne znamo ze sandisky karty dosahuji lepsich vysledku nez sony , ale to neznamena ze jsou vsechny sony karty fake :D jak rikam : jestli nakupujete v nejakym divnym obchode tak se nedivte , mate nakupovat v autorizovanych prodejnach

edit : chapete vubec vyznam slova fake ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fake = padelek, v tomto pripade

jak rika bobo, u Sony karet, u vsech se tento vyznam - zde na foru - zacina prevadet na vsechny karty automaticky, fake je opravdu padelek, ktere je velmi pomaly nebo nekvalitni, to ze je ale sony pomalejsi nez SanDisk automaticky neznamena ze je fake, proste je SanDisk lepsi a Sony takove karty dela bezne (je to paradox kdyz Sony technologii MS vymyslela, takze by tomu mela rozumet lepe), ale ikdyz je karta dost pomala, ale pritom nevybocuje ze standartu Sony, nemuzete rici ze je fake, neni to padelek, to by musela byt jeste pomalejsi :)

Sony tedy fake nevyrabi, ze vyrabi pomale karty, neznamena ze vyrabi fake, firma ktera vyrabi originaly, preci zaroven nemuze vyrabet na sve originaly padelky! :D Za Fake karty Sony nemuze! Ale za sve pomale karty muze!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam fake ms1gb z prodejny sony

neni mozne ... fake kartu stoprocentne poznas podle soucastek uvnitr karty , takze jestli jsi to nerozebral tak nemuzes 100% rict ze je fake ... to ze dosahuje horsich vysledku neznamena ze je falesna

edit : a ted jsem si vzpomnel na pripady , kdy fake karty sony dosahuji lepsich vysledku nez originalni kousky :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dyt uz to tady bylo Xkrat receno...

Je extremne pomala, no a je to padelek (slovo "fake", nekdo?). Extremne pomala znamena, prekvapive, opravdu, ze je pomala. Pokud srovnate treba ten Sandisk a Sony, pricemz Sony bude o neco pomalejsi, ale nebudou se ty hodnoty drzet uplne u nuly, tak s tou kartou nic neni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No dobre, ale narazil jsi na nejakou fake kartu se stejnou rychlosti?

Ze je falesna jsem napsal (ja anglicky slovnik opravdu nepotrebuju), ale zatim mely vsechny, o kterych jsem slysel, dost pomalou rychlost.

slysel jsem ze nektere falesne karty mely dokonce vetsi prenosovou rychlost nez originaly ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale tak to bude vyjimka. Neco jako treba upravene cinske verze Motorol a podobne...taky lepsi funkce a vsechno mozne. =) Ale vetsina tu fakt je pomalejsich. Kazdopadne kdyby nekdo narazil na superrychlou fake, tak dejte vedet, klidne si ji koupim. =) Pokud funguje, tak mi na (ne)znacce celkem nesejde. Hlavne jsem teda nahore chtel podotknout, ze Sony o neco pomalejsi nez Sandisk neznamena, ze je to fake.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja vam mohu jen potvrdit to ze sam mam v PSP 2gb fake a rikam ze nez dat 1200,- za origos v obchode nebo sandisk tak dam radeji 350-500,- za fake a jediny rozdil co tam mezi temi karty je tak je PRENOSNA RYCHLOST takze zadna nizssi kapacita, zadna vyssi rychlost ale pouze je nizka rychlost a to asi takova kdyz budete prenaset soubor o vel. 800mb na kartu (origos) trva to asi 2-3min s fake kartou stejny soubor za stejnych podminek bude trvat 9-10min a to se za tu cenu da prekousnout

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslim ze to sem patri,kdyz se tu resi sekajici se hry.Ja mam problem kdyz s kamosem ve skole parime pres WiFi treba Fifu Street 2 tak sem nam to obcas dost kouse.Jsme od sebe zhruba 1-2 metry , sedi hned za mnou.Jde to nejak vyresit ??

mozna lagy ... kouse se to obema nebo jenom jednomu ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sry za OT ale co je teda ta fake karta, nekdo rika ze to je

1) Karta ktera ma mensi kapacitu nez je uvedeno, misto 4GB treba 1GB

2) Karta ktera ma malou rychlost

3) Karta ktera je padelek, tak co z toho je pravda???

mno kdyby to bylo podle toho prvního tak by byly všechny karty fake páč žádná nemá přesnou kapacitu co je napsaná na kartě ale o pár mb mít, čím větší karta tím víc chybí (2gb má myslim jen 1900 mb rozdíl 100mb je dost)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu