Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nenačítá hry


ronik007

Otázka

Zdravím,

jsem tu nový tak jestli tady podobné téma už existuje tak se omlouvám.

Mám problém se svým PS3, když vložím hru, nejde jen o konkrétní hru, ale i o jakoukoliv jinou, hra se spustí ale přibližně po 10ti minutách se hra zasekne a přestane načítat, a poté nejde vypnout ani joystickem, tutíž musím konzoli vypnout ze zásuvky. Myslel jsem si, že je systém nějak zahlcený, proto jsem dal restore celého systému, který trval nějakých 18 hodin, ale ani poté se problémy nevyřešily. Tipuju to na špinavou mechaniku, nebo nějaký jiný problém. Nemáte někdo podobné zkušenosti? Moc díky za vaše tipy a rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

PS3 Slim, cech 2504b.. konkrétně se jedná o to, že hra se spustí a asi po 2 minutách hraní přestane načítat textury, muziku, poté zmizí obraz a po opětovném restartu PS3, hra nejde spustit už vůbec, musím počkát daších pár hodin a poté stejná situace.

Upraveno uživatelem ronik007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu