Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Chyba Xboxu Slim nebo her?


Jan Šedivý

Recommended Posts

Nazdar všichni,

Mám takový problém, ale nevím jestli mi to dělá xbox, hry nebo televize. Nedávno jsem si koupil GTA V, hraju ho v pohodě ale takovým zvláštním způsobem se to tak trochu sem tam seká (ale tak že to vypadá jako by hra jela plynule, jen takové malé záseky) a taky se mi detaily textur načítají jen když se zastavím a rozhlížím když odejdu kousek dál a vrátím se zpět tak se ty samé detaily načítají znovu (hra se dá hrát jen mě to štve) Nevíte někdo čím by to mohlo být? Vada Xboxu? hry? nebo snad televize? hraju to na samsung smart tv. Ale nemyslím si že to je hrou protože je sotva pár dní stará a dělá mi to už od prvního spuštění a navíc mi to dělalo i Saints Row: the third. Nevíte někdo co je to za chybu? Jak by se dala odstranit? Díky za odpovědi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar všichni,

Mám takový problém, ale nevím jestli mi to dělá xbox, hry nebo televize. Nedávno jsem si koupil GTA V, hraju ho v pohodě ale takovým zvláštním způsobem se to tak trochu sem tam seká (ale tak že to vypadá jako by hra jela plynule, jen takové malé záseky) a taky se mi detaily textur načítají jen když se zastavím a rozhlížím když odejdu kousek dál a vrátím se zpět tak se ty samé detaily načítají znovu (hra se dá hrát jen mě to štve) Nevíte někdo čím by to mohlo být? Vada Xboxu? hry? nebo snad televize? hraju to na samsung smart tv. Ale nemyslím si že to je hrou protože je sotva pár dní stará a dělá mi to už od prvního spuštění a navíc mi to dělalo i Saints Row: the third. Nevíte někdo co je to za chybu? Jak by se dala odstranit? Díky za odpovědi :)

Vim, že GTA V mi to dělala taky. Když jsem přehodil rozlišení xka na 480p bylo to ok, ale jen pár dnu po vydání pak vyšla aktualizace a všechno bylo v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu